dodano: 2018-08-08 23:15:02

Superman zostanie Wiedźminem? Henry Cavill chciałby zagrać Geralta!

Autor: AnoX
11°
2
Superman zostanie Wiedźminem? Henry Cavill chciałby zagrać Geralta!
Henry Cavill w rozmowie z serwisem IGN zdradził, że z wielką chęcią zagrał by naszego ukochanego Geralta z Rivii w serialu tworzonym przez Netflix.
 
Henry Cavill w ostatnich ramach zasłynął z roli Supermana w kinowym uniwersum DC, tymczasem w niedawnym wywiadzie dotyczącym głównie najnowszej części Mission Impossible - Fallout zdradził, że chętnie zagrał by rolę Geralta z Rivii w serialu cały czas tworzonym przez firmę Netflix. 
 
Aktor przy okazji podzielił się informacją, że grał w Wiedźmina 3 Dziki Gon i produkcja CD Projekt RED bardzo mu się spodobała, a nawet po ograniu produkcji zdecydował się na sięgnięcie po książkowy pierwowzór stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego.
 
W sieci pojawił się pierwsze fan-arty, które potwierdzają jednak to co widać na pierwszy rzut oka - ten aktor najzwyczajniej pasowałby do tej roli ze względu na swój wygląd oraz budowę ciała. Niemniej szansa zaangażowania go jest bardzo, bardzo mała, szczególnie z uwagi na dość nieciekawy kierunek jaki obrała sobie firma.
 

źródło: for. instagram Henry Cavilla

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-08-09 21:59:59

No byłby z niego niezły Geralt, wygląd ma w porządku, pytanie czy potrafiłby odpowiednio wczuć wczuć się w postać. Jak dla mnie im bardziej pójdą w Hollywoodzkie gwiazdy tym gorzej.

avatar TOM3K
dodano: 2018-08-09 12:33:29

Moim zdaniem nic dobrego z tego nie wyjdzie. Próba filmu była serial to jeszcze gorszy pomysł.