dodano: 2018-10-11 10:05:02
PC

Henry Mosse and the Wormhole Conspiracy na Kickstarterze

Autor: agusia16
Henry Mosse and the Wormhole Conspiracy na Kickstarterze
0

Dwa dni temu z swoją kampanią finansową na Kickstarterze ruszyła przygodowa gra typu point & click, stworzona przez Bad Goat Studios, zatytułowana: Henry Mosse and the Wormhole Conspiracy. Deweloperzy udostępnili przy okazji grywalną wersję demonstracyjną.
 
Przygodówka, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu w tym miejscu, jest klasyczną grą z tego gatunku, wykonaną w rysunkowym stylu graficznym, inspirowaną animacjami Disneya, klasykami science - fiction takimi jak: 2001: A Space Odyssey, Forbidden Planet, The Jetsons and Star Wars, grami LucasArts Adventures i Double Fine Productions, w której nie zabraknie humoru, a z problemami i wyzwaniami przed graczem stawianymi, można sobie poradzić na różne sposoby. Henry Mosse and the Wormhole Conspiracy jest już w pełni ukończona, kampania na Kickstrterze pozwoli na doszlifowanie i dopieszczenie projektu, którego 45 minut możecie poznać w dostępnej wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na stronie oficjalnej Bad Goat Studios.
 
Ta zabawna, wypełniona niedorzecznymi zagadkami, sporą dawką humoru, dziwnymi postaciami i kosmicznym złem, klasyczna przygodówka, zabierze graczy w rysunkowy świat science - fiction, w którym śledzić będziemy losy rodziny, matki i syna, państwa Mosse. 
 
Earthling Henry Mosse, nastolatek studiujący kosmiczną meta-algebrę i niezdecydowany majsterkowicz, tak jak kiedyś jego dziadek, pomaga swojej matce, Seren, w zarządzaniu Mosse Family Supplies - międzygwiezdnym biznesem dostawczym obsługującym zewnętrzne światy. Henry od dawna chce wyjść z otaczającej go codzienności i tak jak jego dziadek, znany wynalazca, który zapadł na tajemniczą chorobę, ruszyć na podbój świata, szukając szczęścia i sławy wśród Far-Stars. Pewnego dnia nadarza się ku temu okazja, gdy Seren zostaje przeniesiona do obcego ośrodka na obrzeżach znanej przestrzeni, jej syn wykorzystuje sytuację i wchodzi na pokład rodzinnego statku. I tak oboje zostają wplątani w kosmiczny spisek nadzorowany przez złowrogiego Benedykta Wormhola, szefa wszechobecnego mega-korpusu, Wormhole Industries, który nie tylko będzie dla nich przygodą, ale i możliwością samopoznania i zmierzenia się z ukrytym dziedzictwem z przez lat.
 
Henry Mosse and the Wormhole Conspiracy zadebiutuje w wersji na PC oraz Mac w 2019 roku.
 
Wesprzyj projekt na Kicksterterze
 
Odwiedź stronę oficjalną i pobierz demo gry
 
Obserwuj na Twitterze
 
Polub na Facebooku
 

Komentarze (0):