dodano: 2018-11-09 19:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

HITMAN 2 (2018) ze zwiastunem premierowym zachęcającym do zabawy

Autor: AnoX
HITMAN 2 (2018) ze zwiastunem premierowym zachęcającym do zabawy
0

HITMAN 2 (2018) doczekało się zwiastuna premierowego, który w niezłym stylu potrafi zachęcić graczy do wzięcia udziału w kolejnych przygodach Agenta 47.
 
Warner Bros. Interactive Entertainment i IO Interactive zapraszają i zachęcają graczy do zapoznania się z najnowszą odśłoną cyklu, którzy przeszedł reboot i w dalszym ciągu będzie oferować nam opowieść zaprezentowaną jeszcze za czasów współpracy ze Square Enix. 
 
Osoby, które zdecydowały się zakupić Złotą Edycję (Gold Edition) i Edycję Kolekcjonerską mogą już dzisiaj cieszyć się rozgrywką, dzięki czemu z pewnością niebawem gracze podzielą się swoją opinią, ponieważ recenzenci już ocenili ten tytuł.
 
Ostatnie lata są naprawdę nieprzyjemne w kontekście tytułowania gier, jednakże w tym wypadku "Dwójka" stanowić będzie klasykę kontynuacji, w której po raz kolejny mamy do czynienia z lekkim rozwinięciem formuły.
 
Przy okazji warto pamiętać także o tym, że Seana Beana w roli Marka Faby będziemy mogli wyeliminować 20 listopada tego roku. 
 
HITMAN 2 (2018) ukaże się w rodzimej wersji językowej (napisy) 13 listopada 2018 roku na PlayStation®4, Xbox One oraz komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama