dodano: 2017-09-12 10:05:01
PC

HIVESWAP Act 1 - z datą premiery

Autor: agusia16
HIVESWAP Act 1 - z datą premiery
0

HIVESWAP, czyli epizodyczna, niezwykle kolorowa przygodówka, w której znajdziemy elementy typowe dla gier RPG wkrótce zawita na Steam. W jej pierwszy akt zagramy jeszcze w tym miesiącu.

HIVESWAP: Act 1, autorstwa niezależnego studia What Pumpkin Games, Inc.zadebiutuje bowiem 14 września 2017 roku, a zagrają w nią posiadacze komputerów osobistych PC oraz Mac.

Wcielimy się w niej w bohaterkę, która zamierza uratować swojego brata uwięzionego w domku na drzewie, uratować przez potworami, które nie wiadomo skąd się tu wzięły. Więcej na temat fabuły pisać wam nie będę, zachęcając do odwiedzenia stron tutu, czy też tutaj, gdzie znajdziecie więcej o tym informacji.

Nadmienię jedynie, że gra czerpie inspirację z tytułów lat 90-tych ubiegłego wieku i w takim czasie się też toczy. Każdy element rozgrywki jest ważny, twórcy zachęcają graczy do badania i wykorzystywania wielu przedmiotów i interaktywnych miejsc, dając tym samym odpowiedź na wiele pytań. Zabawę umila eklektyczna, ambitna ścieżka dźwiękowa. Podczas zabawy,w której skład wchodzą cztery rozdziały, wcielać się będziemy w różnych bohaterów.

Odwiedź stronę oficjalną

Karta gry na Steam

ogolny

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody