dodano: 2019-01-21 21:30:02
PC

Indygo po problemach ponownie debiutuje, tym razem na itch.io

Autor: AnoX
Indygo po problemach ponownie debiutuje, tym razem na itch.io
19°
0

Polskie studio Pigmentum Game Studio można powiedzieć, że już sobie poradziło z problemami, czego efektem jest ponowna premiera Indygo, tym razem na itch.io
 
Studio ze Śląska natrafiło w ostatnim czasie sporo problemów, nawet pomimo tego, że Indygo ostatecznie doczekało się wielu bardzo pozytywnych opinii i recenzji. To jednak nie okazało się wystarczające dla poprzedniego wydawcy, a gdy udało się uzyskać porozumienie i zakończyć współpracę, to pojawił się problem także ze strony platformy Steam. W związku z czym Pigmentum Game Studio zdecydowało się poszukać nowego miejsca. Tym okazało się itch.io które było o wiele bardziej zainteresowane niezależnym projektem z poważnym tematem i przekazem. 
 
Recenzja Indygo
 
Dzisiaj to właśnie tam odbyła się ponowna premiera, dzięki czemu można zapoznać się z tym tytułem. Naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu. Indygo to nie tylko gra, ale także interesujące doświadczenie, które w ciekawy sposób prezentuje problemy i aspekty negatywnego wpływu depresji na człowieka, jego kondycje oraz zdrowie psychiczne.
 
Pigmentum z tej okazji przygotowało nowy zwiastun/teaser premierowy Indygo. My ze swojej strony zachęcamy Was do zapoznania się z tym projektem oraz podzieleniem się informacją o rodzimej grze, która mierzy się z tematyką depresji i jej objawów.
 
Karta Indygo na itch.io
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama