dodano: 2019-05-19 20:00:02

Into Abby's Head, platformowo, przygodowo, niezależnie i strasznie

Autor: agusia16
Into Abby's Head, platformowo, przygodowo, niezależnie i strasznie
10°
0

Połączenie elementów platformowych, przygodowych i logicznych, utrzymane w mrocznym klimacie niezależnej produkcji Teddy Games Studio, w darmowej wersji na itch.io, serwuje graczom Into Abby's Head.
 
Into Abby's Head może nasunąć graczom skojarzenia z Little Nightmares, która podobnie jak dzieło Teddy Games Studio zabierało graczy w grową podróż nasyconą mrokiem, niczym z horroru. W Little Nightmares przenosiliśmy się w mroczny świat lęków dzieciństwa, zaś w Into Abby's Head wkraczamy w przerażającą rzeczywistość dziecka, które straciło rodzica.
 
Bohaterką gry jest dziewczynka, która przeżyła straszne, traumatyczne przeżycie, śmierć matki. Strata rodzicielki doprowadziła do tego, że dziecko trafiło do sierocińca, gdzie ktoś wyrzucił jej album ze zdjęciami. Samotność i straszność tego miejsca doprowadziły, że dziewczyna straciła wspomnienia i pamięć o matce. Teraz musi zrobić wszystko, by odzyskać zdjęcia i przywrócić wspomnienia, mierząc się z przerażającą świadomością, strachem i lękiem osamotnienia. 
 
Into Abby's Head dostępna jest w darmowej wersji na stronie itch.io zarówno na PC, jak i na Mac.
 
Zagraj w Into Abby's Head na itch.io
 

Komentarze (0):
Reklama