dodano: 2018-03-12 12:00:03

Iron Harvest na sześciominutowym fragmencie rozgrywki!

Autor: nocarz
Iron Harvest na sześciominutowym fragmencie rozgrywki!
15°
5

Fani RTS-ów czekają pewnie z utęsknieniem na Iron Harvest, który zapowiada się godnie. Wzrok przykuwają szczególnie grafiki Jakuba Różalskiego i stworzone przez niego uniwersum 1920+.
 
W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę. To nie pierwszy raz kiedy możemy oglądać jakiś materiał związany z najnowszą produkcją studia King Art Games. I przyznam się szczerze, z każdym opublikowanym materiałem rośnie apetyt.
 
Na filmie widzimy zatem sporo podobieństw do Company of Heroes, zarówno system osłon jak i produkcji czy poruszania, nie wspominając o typowym dla studia Relic rzucie izometrycznym. Elementem, który odróżnia Iron Harvest od kultowej produkcji jest wprowadzenie mechów.
 
Te natomiast wyglądają obłędnie i sporo pewnie dadzą radości z rozgrywki. Możemy też zaobserwować biało czerwone namioty i typowe jednostki dla strony polskiej. Twórcy, odpowiadający głównie do tej pory za serię  The Book of Unwritten Tales oraz powrót marki Black Mirror, spróbowali sił w tworzeniu strategii turowych.
 
W efekcie otrzymaliśmy Battle Worlds: Kronos, które było nawet całkiem całkiem. Dzięki tej ekipie możemy w Iron Harvest oglądać przepiękną grafikę dopracowaną w każdym najmniejszym szczególe. Możemy się spodziewać, że otrzymamy niezwykły finalny produkt.
 
Iron Harvest ukaże się na PS4, XONE oraz PC, ale niestety jeszcze nie wiadomo kiedy.
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (5):
avatar Mariusz
dodano: 2018-03-13 19:18:24

No w ogóle alternatywna historia to ciekawa sprawa dająca wiele pola do popisu, ostatnio takie alternatywne wersje przeszłości rzutującej na przyszłość to są eksploatowane.

avatar nocarz
dodano: 2018-03-13 11:19:57

Myślę, że jednak fajnie jest zagrać w taką produkcję z alternatywną historią. Jeżeli ją nie schrzanią to może byc fajnie.

avatar TOM3K
dodano: 2018-03-12 20:54:24

Niestety nie dla mnie. RTSy to jakiś szit a jak słyszałem o tym projekcie po raz pierwszy to mialem nadzieje ze bedzie to FPS a nie RTS :/ ale RTS latwiej zrobic...

avatar Mariusz
dodano: 2018-03-12 19:50:42

A ja tam RTS-y lubię ale te dobre a o nie niestety bardzo trudno, choć ostatnio na horyzoncie majaczy kilka interesujących tytułów, może będę w końcu miał w co naparzać :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-12 13:05:35

RTS-y – to nie dla mnie :/.