dodano: 2019-05-09 18:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Irony Curtain: From Matryoshka with Love zadebiutuje już za kilka dni

Autor: agusia16
Irony Curtain: From Matryoshka with Love zadebiutuje już za kilka dni
13°
0

Irony Curtain: From Matryoshka with Love, rodzima przygodówka Artifex Mundi zadebiutuje już 16 maja. Ruszyła przedsprzedaż na stronie GOG.com.
 
Dziś dowiedzieliśmy się kiedy wkroczymy w prześmiewczy, rysunkowy i satyryczny świat zza żelaznej kurtyny, stworzony przez rodzime, katowickie studio Artifex Mundi. Wraz z nieporadnym i mało doświadczonym dziennikarzem i protagonistą Irony Curtain: From Matryoshka with Love, ruszymy śmiało ku przygodzie już 16 maja czyli za kilka dni. Wtedy to gra zadebiutuje jednocześnie na Steam oraz GOG.com. Dziś natomiast ruszyła przedpremierowa sprzedaż gry z 10% zniżką na GOG.com.
 
My Brother Rabbit - recenzja
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać Wam już przy okazji prezentacji warstwy muzycznej, a także nowego filmowego zwiastuna, to satyryczny point and click osadzony w czasach fikcyjnej Zimnej Wojny, w totalitarnym kraju zwanym Matryoshka, w którym, nie z własnej woli, trafia początkujący gryzipiórek o imieniu Evan. Szybko zostaje wciągnięty w sam środek szpiegowskiej wojny pomiędzy dwoma potęgami.
 
My Brother Rabbit - solucja, poradnik
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love na początku zadebiutuje jedynie w wersji na komputery osobiste PC. Docelowo będzie dostępna także PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Data premiery wersji konsolowych podana zostanie wkrótce. 

- Irony Curtain to klasyczna gra point and click, ale w nowoczesnym wydaniu. Zależy nam więc, by poruszanie się po niej było równie wygodne, niezależnie od tego czy gramy na konsoli, czy komputerze - tłumaczy Piotr Sułek, Lead Game Designer. - Dlatego chcemy maksymalnie dopracować wersje konsolowe, unikając przy tym błędów wynikających z pośpiechu czy przepracowania zespołu.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love 16 maja zadebiutuje na platformach Steam i GOG.com w wersji na PC. 

Zamów grę w przedsprzedaży na GOG.com

Karta gry na Steam

Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama