dodano: 2019-06-13 18:05:04
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Pomożemy przejść Irony Curtain: From Matryoshka with Love - poradnik

Autor: agusia16
Pomożemy przejść Irony Curtain: From Matryoshka with Love - poradnik
13°
0

Pomożemy Wam przejść klasyczną przygodówkę point and click studia Artifex Mundi, Irony Curtain: From Matryoshka with Love. Na stronie zagościł poradnik!
 
Po recenzji, którą mieliśmy okazję podzielić się z Wami na łamach naszego serwisu, przyszedł czas na szczegółowy poradnik, w którym nie tylko opisaliśmy sposób przejścia gry krok po kroku, ale i wypunktowaliśmy osiągnięcia platformy Steam. Całość została ubawiona wieloma screenami, które mam nadzieję ułatwią wam odnalezienie się w tym sporym poradniku.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love - recenzja
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love to jak wspomniałam klasyczna przygodówka, która skupia się nie tylko na zagadkach przedmiotowych, ale posiada kilka bardzo ciekawych łamigłówek oraz mini - gier. Jak już zapewne wiecie opowiada o dziennikarzu pewnej gazety, Evanie Kovolyskim, który od dziecka fascynował się komunizmem, a jego idolem był i jest Wódz Matryoshki, kraju, w którym ustrój taki właśnie panuje. Zrządzeniem losu pewnego dnia trafia w upragnione miejsce zderzając się z przykrą rzeczywistością.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love - poradnik, solucja
 
Gra ma w sobie wiele uroku, jest zabawna, dość długa, bowiem czynności do wykonania w niej znajdziecie mnóstwo. Jeśli zatem gdziekolwiek utniecie, nie wahajcie się zajrzeć do poradnika lub pytać o poradę. Zawsze chętnie służymy pomocą!
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama