dodano: 2017-10-31 19:15:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Jak dokładnie będzie wyglądać kooperacja w Far Cry 5?

Autor: AnoX
Jak dokładnie będzie wyglądać kooperacja w Far Cry 5?
12°
2

Far Cry 5 będzie miał kooperację o czym dowiedzieliśmy się dzięki Ubisoftowi oraz Sony na Paris Games Week 2017, czego dokładniej się możemy spodziewać?
 
Już w dniu premiery będziemy mogli zająć się nie tylko walką z religijnym "systemem" Montany, jednakże nie będziemy musieli być w tym sami, ponieważ piąta odsłona Far Cry pozwoli nam na rozgrywkę w kooperacji. Każdy z nas będzie mógł samodzielnie zbierać ekwipune dla siebie, niestety podobnego zabiegu nie udało się doprowadzić w kwestii samych zadań, przez co postęp zaliczony zostanie jedynie osobie będącej hostem rozgrywki.
 
Jako gospodarz będziemy mogli wykorzystać systemy „Guns For Hire” (najemników do wynajęcia) i „Fangs for Hire” (kłów do wynajęcia), jednakże Ubisoft zastrzega, że gdy gramy z przyjacielem to jeden z dwóch slotów na towarzysza będzie zajmowany. 
 
Wyprawa w Stanach Zjednoczonych z pewnością będzie jeszcze lepsza grając ze znajomym, jednakże nawet o ten postęp fabularny bym się nie martwił, ponieważ rzadko kiedy w trakcie tego typu rozgrywki obie osoby są na tyle skupione, aby móc czerpać zabawę z doświadczania fabuły.
 
Far Cry 5 zadebiutuje 27 lutego 2018 roku w polskiej (kinowej) wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-11-01 21:25:58

No nie ma się co oszukiwać seria far cry coopa ma na doczepke a jej siła dżemie w otwartym świecie, bardziej lub mniej atrakcyjnej fabule, ekstrentrycznych i szalonych głównych złych itd... Oczywiście mogą faktycznie przenieść ciężar trybów na które jest ten tytuł tworzony i zrobić grę dającą ciągły duży strumień kasy zamiast sezonowej sastrzyku i podrygów z okazji wielu nowych wydań. Krótko mówiąc chcą mieć swoje GTA i wiadome z jakich powodów. Trzymam kciuki bo serię lubię pomimo tego, że mocno czerpie z reguły nisko budżetowych filmów, chyba każdy wie co mam na myśli.

avatar AnoX
dodano: 2017-11-01 12:02:47

TOM3K Tak, tak napisy ;) Najlepiej by było gdybyśmy zawsze mieli wybór, ale oczywiście pieniądze decydują...