dodano: 2017-06-26 18:05:01
PS4PS4 PRO

Zgadnijcie jaki tytuł był inspiracją dla nowego Spider-Mana

Autor: AnoX
Zgadnijcie jaki tytuł był inspiracją dla nowego Spider-Mana
26°
1

Marvel's Spider-Man zdecydowanie spodobał się podczas prezentacji rozgrywki w trakcie targów E3 2017. Wiecie jaki tytuł posłużył jako główna inspiracja?
 
Tak, trafiliście... no pod warunkiem, że pomyśleliście o serii Batman Arkham od Rocksteady. Warto jednak zauważyć, że deweloperzy postanowili dodać kilka naprawdę interesujących zmian, które mogą pozwolić graczom na zupełnie inny typ rozgrywki. 
 
Zwiększenie dynamizmu zdecydowanie lepiej pasuje do uroczego Petera, jednakże to nie jedyna różnica. Płynność poruszania się zdecydowanie bardziej pasuje właśnie do Spider-Mana, który w tej wersji nie korzysta jedynie z pajęczyn do poruszania się. Widać tutaj naprawdę spory udział poprzedniej gry studia - Sunset Overdrive.
 
Jak Wam się spodobał nowy Spider-Man? Czekacie na nową produkcję Insomniac Games, a może to zupełnie nie Wasz styl rozgrywki? Dajcie nam znać w komentarzach jak nastawiacie się na kolejne przygody Człowieka-Pająka ;D
 
Marvel's Spider-Man ukaże się w 2018 roku tylko na Playstation 4.
 

ogolny


źródło: fot. gamespot

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-26 21:24:11

Nowy spider-man jest zachwycający, pełen akcji i wygląda jak film ale najwyraźniej jest też mocno oskryptowany. Cuda jakie wywija parker nie pozostawiają wątpliwości, że gra będzie cieszyć. Triki z wykorzystaniem pajęczyna są ekstra i co najważniejsze nie sprowadzają się do tego samego w kółko Macieju tylko są różnorodne, a miasto jest po prostu śliczne i z rozmachem. Jedyne co mnie martwi to, że zaprezentowany materiał pokazuje spory wycinek rozgrywki przez co podczas własnej gry nie będzie ten fragment zaskakiwał. Widać, że jest moc i gra wzbudza emocje.