dodano: 2017-09-11 20:10:02
PC

Jamie's Dreams, krótka przygodówka horror

Autor: agusia16
Jamie's Dreams, krótka przygodówka horror
0

Steam bogaty jest ostatnio w większe, czy też mniejsze propozycje niezależnych twórców, wykonanych zwykle przez jedną, góra dwie osoby.
 
Tak jest w przypadku Jamie's Dreams, za którą odpowiedzialne jest Cartonbox Studio, w którego skład wchodzi dwójka panów: Michelle Faifer i Emmanuel Santana. Projekt jest eksperymentalnym, narracyjnym psychologicznym horrorem, bazującym na takich znanych tytułach jak: Pinstripe, Little Nightmares, Neverending Nightmares, Inside czy The Dream Machine.
 
W tej krótkiej, wykonanej w czarno - białej grafice około 30-sto minutowej grze, wcielamy się w niejakiego Jamiego, wędrującego przez koszmary napędzane jego lękami związanymi z ostatnimi, życiowymi problemami. Z biegiem fabuły coraz bardziej wnikamy w umysł protagonisty i koncentrując się na narracji, rozwiązujemy proste zagadki i podejmujemy decyzje.
 
Jamie's Dreams zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w 2018 roku, na platformach Windows, Mac i Linux. Dokładana data wydanie tego tytułu, jeszcze nie jest jeszcze znana.
 
Karta gry na Steam
 

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody