dodano: 2018-05-16 15:45:02

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon prezentuje Nintendo Labo

Autor: nocarz
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon prezentuje Nintendo Labo
10°
5

James Fallon to amerykański komik, aktor, piosenkarz, pisarz i przede wszystkim gwiazda telewizyjnych show. Na swoim koncie ma kilkanaście filmów, seriali, a nawet pięć książek.
 
Od 2014 roku prowadzi program The Tonight Show Starring Jimmy Fallon w telewizji NBC. Wraz z samym Fallonem w nagraniach udział biorą Steve Higgins i zespół The Roots. Jimmy rozpoczyna każdy program monologiem, potem prezentuje skecze lub gry, a na koniec oglądamy wywiad z zaproszoną gwiazdą lub występ muzyczny.
 
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon przygotował prezentację możliwości Nintendo Labo podczas, którego zobaczymy prowadzącego wraz z zespołem The Roots oraz zaproszoną Ariane Grande. Na stworzonych przy użyciu produktu Nintendo wykonają oni piosenkę „No Tears Left To Cry”.
 
Zobaczymy więc w akcji Piano Studio, Fishing Rod czy Robot Kit. Wygląda to wszystko fantastycznie i naprawdę można zrobić niesamowite rzeczy z Nintendo Labo. Według mnie najlepiej prezentuje się Pianino, na którym gra Jimmy Fallon. Resztę musicie zobaczyć koniecznie na dwóch opublikowanych materiałach filmowych czyli prezentację i nagranie zza kulis.
 
Lista wykonawców wraz z instrumentami: 
  • Ariana Grande - wokal
  • Jimmy Fallon - gitara, Piano Studio
  • Questlove - Robot Kit 
  • Black Thought - elektryczna gitara, Fishing Rod
  • Kamal Gray - Toy-Con Piano x2 (Organy)
  • James Poyser - Toy-Con Piano x2
  • Captain Kirk - gitara akustyczna
  • Mark Kelley - gitara basowa
  • Stro - Toy-Con Garage Drum Machine

Kanał YouTube Jimmego Fallon


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (5):
avatar TOM3K
dodano: 2018-05-17 12:44:00

Nie przesadzajcie ludzie. Kazdy jest dobry zalezy tylko kto na niego patrzy :D ;)

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-17 10:26:59

PanDamian o, jak tak to oczywiście pełna i totalna zgoda! Niestety mam podobnie z obecnymi kabaretami jak ty - no słabe są po prostu albo zajeżdżają już i tak stary materiał jak tę starą płytę, jak Ani mru mru chociażby. Na początkach to byli jeszcze jakoś śmieszni, ale teraz to poziom nawet poniżej łowców b, którzy jakichś wyżyn też nie prezentowali :(

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-17 00:02:53

lubie bigos Gdzieżbym śmiał mówić coś złego o mistrzach Laskowiku i śp. Smoleniu czy Siarze, którzy jednak już nie są aktywni. Miałem na myśli raczej showmanów w stylu starszawego pana w dużych okularach, prowadzącego pseudo talk-show rozrywkowe, chociaż i o niemal wszystkich obecnych kabaretach też mam złe zdanie.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-16 17:12:46

PanDamian ale Jachimka to ty szanuj. Nie mówiąc o Rewińskim, Piaseckim, Tey i takich tam.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-16 16:05:12

O! Fallon to chyba najlepszy komik amerykański, stojący o wiele pięter wyżej od naszych rodzimych "satyryków". Nie wiedziałem, że tak gra na gitarze ;).