dodano: 2018-12-06 19:50:02
PCNSHWiiWiiUPS3

Just Dance® 2019 z prezentem od Prezenty Expert!

Autor: AnoX
Just Dance® 2019 z prezentem od Prezenty Expert!
12°
0

Just Dance 2019 jest dostępne ze specjalnymi prezentami w sieci Prezenty Expert! (tymczasowa nazwa Media Expert). Co przygotowała dla nas sieć?
 
Sieć Prezenty Expert wraz z Ubisoft® przygotowała mikołajkową niespodziankę dla wszystkich użytkowników gry Just Dance® 2019. W grze należy wpisać kod „JustDanceMediaExpert”, dzięki któremu będziemy mogli otrzymać nowy utwór w playliście - FIRE ON THE FLOOR - MICHELLE DELAMOR. Z bezpłatnej funkcjonalności mogą skorzystać gracze, którzy już pierwsze kroki taneczne z Just Dance® 2019 mają za sobą, jak również i Ci, którzy dopiero grę zakupią lub otrzymają w ramach świątecznych prezentów. Odblokowanie utworu wspomnianym kodem będzie możliwe do końca 2018 roku!
 
Just Dance® 2019 to kolejna edycja niezwykle popularnych gier rytmicznych, które już od kilku lat wydaje firma Ubisoft®. Celem jest podnoszenie swoich umiejętności tanecznych poprzez możliwie najwierniejsze odwzorowanie ruchów wyświetlanych w czasie rzeczywistym na ekranie telewizora. Do dyspozycji otrzymamy 40 utworów muzycznych z różnymi i dedykowanymi tanecznymi. Od dziś do tej listy możemy dodać jeden utwór w postaci prezentu od Prezenty Expert.
 

2018_12_05post_JDrozwijany
 
Ta produkcja to nie tylko pozycja obowiązkową w kolekcji wszystkich entuzjastów tańca, ale także najlepszy tytuł dostarczający najbardziej świeże trendów choreograficznych. Dzieło francuskiej firmy od lat pozwala wielkiej rzeczy graczy na zabawę zarówno z grą cyfrową jak i z fizycznymi czynnościami z utworami przygrywającymi w tle.
 
Jak twierdzi Ubisoft®, Just Dance® 2019 spokojnie rozpoznaje taneczne zwyczaje gracza oraz dostarcza konkretną zawartość, która może mu się spodobać. Dostępna w produkcji jest także gotowa playlista zawierająca rekomendacje na każdy nastrój i chwilę, dzięki czemu gracze mogą z łatwością dostosować swoje występy. Opcja jednoczesnej rozgrywki dla aż 6 graczy z pewnością zapewni mnóstwo zabawy podczas spotkań z przyjaciółmi.
 
Just Dance 2019 jest już dostępne na całym świecie na Nintendo Switch™, Wii U™, Wii™, Xbox One, Xbox 360, PlayStation®4 oraz PlayStation®4 Pro. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):