dodano: 2019-12-01 22:35:12

Krótkie Info #181 - GRID, Lenovo, Disco Elysium, Real Racing 3

Autor: AnoX
Krótkie Info #181 - GRID, Lenovo, Disco Elysium, Real Racing 3
19°
0

Niedziela właśnie rozpoczęła nowy miesiąc, tym czasem zaserwujemy Wam wieści o GRID, Lenovo,  Disco Elysium, Real Racing 3. Oto Krótkie Info #181!
 
 
Dzisiejszy "pakiet" rozpoczynamy od GRID-a, który wzbogacił się o Przepustkę Sezonową zabierającą nas do Paryża! To właśnie tam skorzystamy także z 33 zawodami do Trybu Kariery, cztery hatchbnacki (MINI Hatcha JCW, Lancii Delta HF Integrale Super Hatch, Renaulta Clio S1600, oraz AUDI S1 quattro Concept) oraz wiele, wiele więcej! Premiera tego elementu została zaplanowana na 4 grudnia 2019 roku.
 
 
 
Ghost Giant doczekało się nowego zwiastuna, który zapowiedział nam grudniową premierę wersji na gogle Oculus Quest. Udany tytuł już niebawem dostarczy nam sporo zabawy także na sprzęcie pozbawionym kabli.
 
 
 
World War 3 doczekało się wprowadzenia na rynek zupełnie nowego trybu - Breakthrough, który powstał w ramach ścisłej współpracy ze społecznością. To połączenie Warzone wraz z drużynowym deathmatchem, nastawiając się na działania w gruncie rzeczy polegające na kontrowaniu się poprzez atakowanie najsłabszych punktów obrony rywali.
 
 
 
Nancy Drew: Midnight Salem na oficjalnym filmowym zwiastunie
 
 
Doctor Who Infinity to zupełnie nowy tytuł Tiny Rebel Games, które zaserwować nam odcinkową propozycję bazującą na cieszącym się wciąż popularnością serialu BBC.
 
 
 
Twórcy Disco Elysium zaprezentowali zupełnie nowy zwiastun swojej gry, która doczekała się masy znakomitych ocen. To właśnie je możecie poznać wraz z krótkimi opisami oraz nominacjami do nagród za ten rok.
 
 
 
Real Racing 3 doczekało się 26 listopada zupełnie nowej aktualizacji, która wprowadziła do rozgrywki zawartość związana z Formułą 1 wraz z jej oficjalną licencją.
 
- Współpraca pomiędzy EA Firemonkeys i Formułą 1 daje naszym graczom ekscytującą możliwość doświadczenia kolejnej ewolucji gry i to w niezwykle innowacyjny sposób - mówi Joe Donoghue, Dyrektor Generalny EA Firemonkeys. - Ta współpraca oznacza, że fani Formuły 1 mogą po raz pierwszy zagrać swoimi ulubionymi zespołami oraz kierowcami w Real Racing 3. -
 
 
 
Age of Empires IV z oryginalnym systemem podpowiedzi!
 
 
Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu pudełkowe wydanie będziemy mogli zakupić już od 6 grudnia 2019 roku. Dzięki temu rozszezreniu będziemy mogli zwiedzić takie państwa jak Bułgaria, Rumunia czy Turcja.
 
 
Jeżeli zdecydujecie się na zakup Laptopa Lenovo - Lenovo Legion Y740, Legion Y540, Legion Y7000 oraz IdeaPad L340 do 30 marca 2020 roku to będziecie mogli liczyć na darmową kopię niewątpliwego hitu - Red Dead Redemption 2 na PC.
 
Więcej informacji
 
 
Osoby prenumerujące PIXEL-a mogą się w grudniu wzbogacić o dwie gry - oryginalny horror Play With Me oraz uroczy tytuł w postaci Juju. Recenzję Play With Me znajdziecie w tym miejscu. Fani PSX Etreme mogą już wyposażyć się w dedykowany kalendarz na 2020 rok.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama