dodano: 2020-03-25 12:00:02

Krótkie Info - DiRT Rally 2.0, In Other Waters, Borderlands 3

Autor: AnoX
Krótkie Info - DiRT Rally 2.0, In Other Waters, Borderlands 3
12°
0

DiRT Rally 2.0 z dodatkiem Colin McRae FLAT OUT, In Other Waters z datą premiery, pokaz dodatku Borderlands 3. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Colin McRae FLAT OUT to tytuł nowego dodatku do DiRT Rally 2.0, za sprawą którego możemy się ponownie zapoznać z świeżą dawką czystej, rajdowej przyjemności i satysfakcji z pokonywania kolejnych zakrętów atrakcyjnych, 12 nowych tras.
 
DiRT Rally 2.0 GOTY - zwiastun z datą premiery

DiRT Rally 2.0, jedna z najlepszych gier rajdowych w historii, otrzyma wydanie Game of the Year już 27 marca na PS4 i Xbox One! W pudełku znajdzie się podstawowa gra, pełna zawartość z 4 dotychczasowych sezonów oraz dodatek Colin McRae FLAT OUT.

Opublikowany przez Koch Media Poland Wtorek, 10 marca 2020
 
 
Paper Beast oficjalnie zaliczyło premierę na PlayStation 4 na gogle PlayStation VR, dzięki czemu fani mogą pobawić się już z papierowymi zwierzętami w wyjątkowym świecie przedstawionym, wypełnionym tajemnicami.
 
 
 
In Other Waters doczekało się ogłoszenia dokładnej daty premiery na komputerach osobistych i Nintendo Switch, która ku zaskoczeniu wielu osadzona jest bardzo blisko. 3 kwietnia 2020 roku jest naprawdę blisko, a swoje 3 minuty będą zapewnione, ponieważ Resident Evil 3 Remake ukaże się dzień później.
 
 
 
Zaproszenie do wzięcia udziału badaniu dotyczących technologii
 
 
SEGA poinformowała, że Endless Legend doczekała się ogłoszenia, że do 30 marca 2020 roku będziemy się mogli zapoznać z produkcją zupełnie za darmo w ramach darmowego weekendu.
 
 
 
Borderlands Show, które odbyło się niedawno zapewniło nam spory materiał z rozgrywki z Borderlands 3, a dokładniej rzecz ujmując z jego dodatku Borderlands 3, Guns, Love, and Tentacles. Nowy materiał koncentruje się na The Marriage of Wainwright & Hammerlock, Mayhem Mode 2.0 oraz Revenge of the Cartels.
 

Oglądaj użytkownika Borderlands na żywo na www.twitch.tv

 
 
Titan Quest Ragnarok doczekało się swojej konsolowej premiery, dzięki czemu konsolowcy mogą już cieszyć się nową zawartością w twardym stylu przygód wikingów.
 
 
 
Pierwsze wrażenia z Beekeeper - Przyjemny początek na wieczór...
 
 
Helheim Hassle doczekało się zupełnie nowego dziennika deweloperskiego skoncentrowanego na świeżym podejściu do rozgrywki, przygodowej formuły oraz makabrycznych efektów błędnych poczynań.
 
 
 
Warhammer: Vermintide 2 doczekało się premiery trzeciej darmowej mapy - The Enchanter's Lair, zabierającej nas do niezwykle interesującego kompleksu. Gra jest obecnie przecenione o aż 75%!
  
 
WARTILE wczoraj oficjalnie zagościło na Xbox One oraz PlayStation 4, dzięki czemu możemy już zapoznać się z tytułem cieszącym się niedawno niezłymi ocenami na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama