dodano: 2020-04-01 12:45:02
PS4PS4 PRO

Krótkie Info - FF 7 Remake, Acer Elite, Crossout, Late Daters, AirHead

Autor: AnoX
Gra: Final Fantasy VII Remake
Tagi: Final Fantasy VII Remake,Acer Elite,Crossout,Late Daters,AirHead,Sword of the Necromancer,Bubble Bobble 4 Friends,The Waylanders
Krótkie Info - FF 7 Remake, Acer Elite, Crossout, Late Daters, AirHead
13°
0

Final Fantasy VII Remake w Polsce, . Więcej w Krótkie Info!
 
Cenega Polska, potwierdziła że w Polsce pudełkowa premiera gry Final Fantasy VII Remake, która trafi do graczy zgodnie z planem. Jeżeli ktoś zdecydował się na zakup w sklepie, to powinien się z nim skontaktować, aby poznać szczegóły.
 
 
Program partnerski Acer Synergy został rozszerzony o program lojalnościowy Acer Elite z trzema poziomami - Silver, Gold oraz Platinum. W jego ramach będzie można otrzymać programy marketingowe, promocyjne oraz szkoleniowe wraz ze wsparciem dedykowanego opiekuna wspierającego tworzenie chociażby ofert.
 
- Program Acer Synergy jest dla nas kluczowy z perspektywy relacji z naszymi partnerami. Przede wszystkim zapewnia im stały dostęp do najważniejszych informacji o naszych produktach - cenach, trendach i nowościach na rynku. Bardzo cenimy zaangażowanie naszych partnerów, dlatego z myślą o nich rozszerzyliśmy Acer Synergy o system nagród Acer Elite - mówi Patryk Roszko, Product Business Unit Manager Acer Polska.
 
Więcej informacji
 
 
Crossout doczekało się kolejnej aktualizacji 0.11.20 za sprawą której Targem Games i Gaijin Entertainment rozgrywka wzbogaciłą się o Charlie-7, specjalny szturmowy pojazd. Ponadto zapoznać się możemy z potyczką Dronapokalipsa umożliwiającą nam zmierzenie się z Leviathanem i towarzyszącymi mu dronami. Do 8 kweitnia będziemy mogli stanąć do walki, poszukując jak najlepszej taktyki na tego przeciwnika.
 
Ponadto rozgrywka do 9 kwietnia wzbogacona została za sprawą wydarzenia "Zostań w domy". Za pierwsze codzienne 15 zwycięstw otrzymamy dodatkowe 15 monet.
 
 
 
 
Konsolowe abonamenty - Kwiecień 2020, rywalizacja przenosi się na tor
 
 
Late Daters to nowy symulator randkowy, poświęcony dla odmiany na osobach starszych oraz emerytach, którzy będą próbowali miło spędzić czas podczas randkowania. Niedawno na rynku pojawił się podobny tytuł - Table Manners.
 
 
 
HandyGames oficjalnie ogłosiło, że będzie odpowiedzialne za wydanie gry studia OCTATO zatytułowanej AirHead. Niezależna propozycja ma zagwarantować nam uroczego protagonistę - Body, która ma zagwarantować nam atrakcyjny tytuł bazujący na stylu Metroidvani.
 
 
 
Sword of the Necromancer to zupełnie nowa niezależna gra RPG zmierzająca do zbiórki na Kickstarterze, która ma wystartować już 8 kwietnia. Jandusoft i Grimario of Games już niebawem poproszą o wsparcie
 
 
 
 
Recenzja XPG Summoner - Klawiatura ze wszystkim dla gracza?
 
 
Imperator: Rome doczekało się zapowiedzi aktualizacji Magna Graecia w ramach której można zapoznać się z wprowadzoną Grecją wraz z jej trzema potężnymi miastami - Atenami, Spartą oraz Syrakuzami.
 
 
 
 
Bubble Bobble 4 Friends doczekało się zupełnie nowej aktualizacji, dzięki której do rozgrywki trafi Baron von Blubba, mocno wyczekiwany przez fanów bohater.
 
 
The Waylanders doczekało się nowej aktualizacji, która wprowadza do rozgrywki postacie towarzyszące w postaci Amergina, Beratha, Delba, Heraklios, Mal, Khaldun, Traste, Rea czy Brigga.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama