dodano: 2020-06-28 13:05:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Jutro zakończą się otwarte testy Gatewalkers, data premiery Terrorarium, zapowiedź Aquascaping,

Autor: AnoX
Krótkie Info - Jutro zakończą się otwarte testy Gatewalkers, data premiery Terrorarium, zapowiedź Aquascaping,
15°
0

Gatewalkers jest dostępne do sprawdzenia w ramach otwartych alpha testów, zapowiedź Aquascaping, Warhammer 40,000 w WoWs. Więcej w Krótkie Info!
 
Od 25 do 29 czerwca trwają testy najnowszej propozycji A2 Softworks - Gatewalkers, dzięki której będziemy się mogli zapoznać z połączeniem action RPG-a, gry survival oraz współpracy w generowanych światach.
 
Karta na Steam
 
 
 
World of Warships i World of Warships Legends doczekało się udostępnienia skórek z uniwersum Warhammer 40,000, dzięki czemu możemy się zapoznać z modelami odnoszącymi się do międzyplanetarnego Imperium Ludzkości oraz sił służących Bogom Chaosu.
 
 
 
MS Games, twórcy gry Land of War: The Beginning oficjalnie zaprezentowali strzelnice, jakie znajdą się w rozgrywce z nadchodzącej strzelanki pierwszoosobowej. Dostęp do tego elementu będziemy mieli cały czas, dzięki czemu cały czas będziemy mogli poprawiać swoje umiejętności oraz wyczucie.
 
- W Land of War chcemy pokazać bronie, które nigdy wcześniej nie występowały w żadnych produkcjach typu FPS, strzelnica to idealne miejsce na przetestowanie ich właściwości strzeleckich, a warto ponieważ przykładamy dużą wagę do setupu broni i balistyki pocisków, ale o tym wkrótce… - powiedział Artur Królikowski z MS Games.
 
 
 
Samsung Odyssey G9 to nowy, zakrzywiony potwór dla graczy, zapowiadający się imponująco!
 
 
Holy Potatoes! What the Hell?! oficjalnie zagościło na Nintendo Switch, gdzie możemy zapoznać się z nową grą Daylight Studios i Rising Star Games.
 
 
 
Black Desert Online doczekało się wprowadzenia wyspy Papua Crinea oraz związaną z nią opowieścią, dzięki czemu możemy poznać lepiej nowe miejsce w grze Kakao Games i Pearl Abyss.
 
 
Stellaris: Console Edition doczekało się wprowadzenia zupełnie nowego dodatku za sprawą którego w rozgrywce jest już możliwe aktywowanie i zakupienie DLC - Apocalypse i Humanoids.
 
 
 
 
Brawl Stars doczeka się letniej inwazji potworów oraz sporej ilości ciekawych atrakcji!
 
 
Aquascaping to zupełnie nowa polska gra, w której będziemy mogli zająć się kreowaniem przepięknych akwariów i oceanariów, dbając szczególne mocno o znajdujących się w nich rybkach. Wydawcami gry są Games Oparators i PlayWay, spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
 
 
Space Invaders Invincible Collection to specjalny pakiet z grami z serii opracowany przez TAITO i Strictly Limited Games, dzięki czemu na Nintendo Switch będziemy się mogli zapoznać z:
 
 • Space Invaders (1978, Arcade) – czarno-biała
 • Space Invaders (1978, Arcade) – kolor
 • Space Invaders Part II (1979, Arcade)
 • Majestic Twelve: The Space Invaders Part IV (1990, Arcade)
 • Super Space Invaders '91 (1990, Arcade)
 • Space Invaders Extreme (2018)
 • Space Invaders Gigamax 4 SE (2018)
 • Arkanoid vs. Space Invaders (2017)
 • Space Invaders DX (1994, Arcade)
 • Space Cyclone (1980, Arcade)
 • Lunar Rescue (1979, Arcade)
 
 
 
Terrorarium doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki której wiemy, że gra zagości na rynku już 28 lipca 2020 roku, gdy zakończy się etap Wczesnego Dostępu.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama