dodano: 2021-01-21 14:45:01

Krótkie Info - Premiera Ocean’s Heart, nowe Chromebooki 511 i 311, darmowe Unrailed! przez Weekend

Autor: AnoX
10°
0
Krótkie Info - Premiera Ocean’s Heart, nowe Chromebooki 511 i 311, darmowe Unrailed! przez Weekend

Dziś odbywa się premiera Ocean’s Heart, Acer pokazał nowe Chromebooki 511 i 311, Unrailed! dostępne za darmo przez weekend. Więcej w Krótkie Info!

Przeczytaj również: 911 Operator Interactive Movie to efekt współpracy Iron Wolf Studio i Games Operators, ciekawie podchodzący do marki 911 Operator!

W dniu dzisiejszym odbywa się premiera RIDE 4 na konsolach nowej generacji, dzięki czemu posiadacze PS5, XSX i XSS będą się mogli zapoznać z ulepszonym wydaniem zoptymalizowanym pod kątem zupełnie nowego poziomu wydajności gry.

 

Także dziś możemy się zapoznać z Zeldo-podobnym tytułem RPG w postaci Ocean's Heart zabierającego graczy to wyjątkowego świata piratów na PC-tach.

 

Acer zapowiedział i zaprezentował dwa nowe Chromebooki z serii 511 oraz 311 opracowane z myślą o uprzyjemnieniu zdalnej nauki, do której zmuszone jest wiele dzieci w chwili obecnej. Urządzenia dostępne są w cenach wynoszących odpowiednio 1899 i 1299 złotych.

 

Zapoznaj się także z: Atomic Heart na nowym zwiastunie prezentuje się znakomicie! Zobaczcie krótki pokaz grafiki

 

Genesis zaprezentował nowe głośniki Helium 300BT ARGB, które doczekały się karbonowego wykończenia, efektownej formy wizualnej, systemu Bass Reflex, złącz RCA i mini-jack 3,5 mm oraz włącznika oszczędzania energii, które dbać będą o jak najlepsze wykorzystanie mocy 24 W w paśmie przenoszenia 100 Hz - 20 kHz.

genesis-21121 

 

Unrailed! doczekało się wprowadzenia darmowego weekendu, dzięki czemu gracze mogą do 25 stycznia zapoznawać się z tę ciekawą propozycją kooperacyjną od Daedalic Entertainment i Indoor Astronaut.

 

Rezzil Player 21 doczekał się wprowadzenia nowego DLC - Color Combo, które oferuje graczom dodatkowy tryb zabawy, wykorzystujący kolory do testowania naszej percepcji.

Rezzil Player 21 - Color Combos DLC from Rezzil on Vimeo.

 

Zajrzyj także tu: Boss Level czyli śmierć na wiele sposobów. Jest nowy zwiastun mieszanki filmu akcji i science fiction z Melem Gibsonem i Frankiem Grillo

 

Scarlet Hood and the Wicked Wood doczekała się ogłoszenia daty Wczesnego Dostępu, który ma nastąpić już 10 lutego, oferując graczom kolejną porcję propozycji zespołu znanego z cyklu The Coma.

 

Bungie oraz Cenega Polska ogłosiły, że praca Piotra Jabłońskiego, skupiona wokół Cayde'a 6 została udostępniona do licytacji, której zarobek zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

Another Eden: The Cat Beyond Time and Space, przygodówka mobilna doczekała się wprowadzenia nowej fabularnej aktualizacji wraz z nową porcją zabawy w ramach systemu App Store oraz Google Play Store.

 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama