dodano: 2021-03-02 15:40:01
PC

Krótkie Info - QubicGames świętuje 17 urodziny, Black Legend z datą premiery, zapowiedziano realme 8 Pro i Ronin: Samurai Redemption

Autor: AnoX
Krótkie Info - QubicGames świętuje 17 urodziny, Black Legend z datą premiery, zapowiedziano realme 8 Pro i Ronin: Samurai Redemption
10°
0

QubicGames świętuje 17 urodziny, Black Legend z datą premiery, zapowiedziano realme 8 Pro i Ronin: Samurai Redemption. Więcej w Krótkie Info!

Polski producent oraz wydawca oficjalnie ogłosił, że już od początku tego miesiąc gracze mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w której fani i posiadacze gier firmy mogą liczyć na imponujące rabaty z oferty firmy.

 

realme oficjalnie podczas Camera Innovation Event zapowiedziało nowy model realme 8 Pro, stawiający na aparat o rozdzielczości 108 MP z technologią In-sensor Zoom. Model ten wywodzi się ze średniego segmentu

 

Zapoznaj się także z: Battlefield 6 jest priorytetem EA! Aby projekt ukazał się w 2021, firma przesuwa Need For Speed i włącza Criterion do produkcji!

 

Black Legend doczekało się ogłoszenia daty premiery, która nastąpi już 25 marca 2021 roku, zapewniając na start między innymi 15 grywalnych postaci!

 

Studio G-Devs ujawniło swój kolejny projekt, w postaci gry Ronin Samurai Redemption, który zabierze nas do świata dalekiego wschodu, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z masą maszkar i potworów.

 

Exit Plan Games już jutro udostępni Bang-On Ball: Chronicles w ramach Wczesnego Dostępu, co będzie pierwszym ważnym momentem na rynku ambitnego studia założonego przez Damiena Monniera oraz Jose Teixeirę, którzy przewodniczą zespołowi znanego z pracy w między innymi CD Projekt RED, gdzie pracowali nad Wiedźminie 3 Dziki Gon czy Cyberpunku 2077.

Samo studio jest obecnie w pracach nad przekształceniem spółki, w spółkę akcyjną, dzięki czemu możliwe będzie wejście Exit Plan Games na NewConnect. Plan zakłada wejście na parkiety jeszcze w 2021 roku.

- Chcemy tworzyć gry, w które każdy może zagrać, a przede wszystkim dobrze się bawić. Ludzie mają obecnie coraz mniej czasu, dlatego chcemy tworzyć proste, dynamiczne produkcje, które nie wymagają wielogodzinnych treningów i tłumaczenia niuansów rozgrywki. Te wartości świetnie przedstawia Bang-on Balls: Chronicles, która zadebiutuje już jutro – tłumaczy Jose Teixeira, współzałożyciel i Art Director Exit Plan Games

- Gracze wersji wczesnego dostępu nie zobaczą jeszcze całej gry - obecnie produkcja zawiera około 1/4 docelowej zawartości. W dzień premiery Steam Early Access, w Bang-on Ball: Chronicles będzie dostępny etap osadzony w kulturze wikingów, a co za tym idzie gracze wezmą udział w dynamicznych walkach, korzystając z interesujących przedmiotów - broni, narzędzi użytkowych, czy też elementów wyróżniających avatary użytkowników. - kończy Jose Teixeira.

 

Zapoznaj się także z: Nacon nielegalnie sprzedaje The Sinking City na Steam? Studio Frogwares prezentuje jak zmieniono grę na tej platformie!

 

Hammerting od Team17 oraz Warpzone Studios doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji Fluid, za sprawą której rozgrywka wzbogaciła się o szereg płynów, wpływających na nowe opcje produkcji.

 

Spirit: Lucky's Big Adventure to zupełnie nowa propozycja Bandai Namco Entertainment Europe, która trafi na rynek już latem 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Swtich w angielskiej wersji językowej.

 

W Lenovo Polska zaszły kolejne zmiany, w ramach których Adam Dyszkiewicz zajął stanowisko Business Development Managera & Solution Evangelist.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama