dodano: 2019-01-12 12:00:02

W lutym poszalejemy w kolorowym Pumped BMX Pro

Autor: nocarz
W lutym poszalejemy w kolorowym Pumped BMX Pro
0

Chcecie poszaleć na rowerach BMX ale nie starczy wam odwagi ? Nic prostszego. Wystarczy odpalić najnowszą produkcję Curve Digital i rozkoszować się profesjonalnymi zjazdami na BMX-ach.
 
Curve Digital zaprasza na premierę ich produkcji Pumped BMX Pro, która jest sequelem ciepło przyjętej gry zręcznościowej Pumped BMX +. Produkcja zabiera graczy na zróżnicowane trasy, których jest aż 60 i zaliczenia ponad 200 wyzwań. Gra w porównaniu do poprzedniczki posiada odświeżoną grafikę jak i poprawioną fizykę. Według zapewnień twórców jest większa i jeszcze lepsza w każdym calu.
 
Zasiądziemy na jednym z 15 różnych rowerów, które zostały specjalnie przygotowane lub będziemy mogli zrobić własny w dołączonym edytorze. Na każdym z poziomów będzie można wykonać aż 40 tricków wraz z różnymi combosami.
 
Jak twierdzi George Morgan, manager produktu z Curve Digital - Nie możemy się doczekać jak odbiorą tą produkcje gracze ponieważ myślimy, że będzie to najbardziej uzależniający tytuł w pierwszym kwartale 2019 roku. Dzięki różnego rodzaju wyzwań i combosom można będzie wykręcić najbardziej niewiarygodne wyniki podczas jazdy. Dodatkowo zastosowany nowy silnik pozwoli odczuć boleśnie każdy błąd. -
 
- To najlepszy tytuł jaki do tej pory się ukazał w historii serii i dzięki naszemu zaangażowaniu stał się maksymalnie i definitywnie ukończony. To także pierwsza odsłona jaka pojawi się na konsoli Nintendo Switch. Mam nadzieję, że gracze będą mieli sporo dobrej zabawy i wyśrubują każdy wynik do bólu - zapewnia Adam Hunt, prezes Yeah Us! Games.
 
Pumped BMX Pro ukaże się 7 lutego 2019 roku na konsolach Nintendo Switch i Xbox One oraz na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):