zamknij

dodano: 2019-06-26 09:45:05

Killsquad zagości w lipcu we Wczesnym Dostępie na Steam

Autor: AnoX
Killsquad zagości w lipcu we Wczesnym Dostępie na Steam
0

Killsquad, czyli ciekawa kooperacyjna produkcja w futurystycznym świecie, zagości w lipcu we Wczesnym Dostępie na platformie Steam. Data i zwiastun.
 
Podczas targów E3 2019 sprawdzić można było kooperacyjną grą akcji Killsquad, która ma dostarczyć graczom przyjemną wieloosobową zabawę w ramach 4 klas postaci ze sporą dawką możliwości dostosowania ich sobie.
 
Twórcy zdecydowali się postawić na ciekawą koncepcję kontraktów, które będziemy podejmować i realizować, przy okazji umożliwiając nam uczestniczenie oraz sprawdzenie co mogło się dziać na poszczególnych mapach.
 
Poniżej znajdziecie również specjalny zwiastun z komentarzem twórców, którzy dzielą się z graczami wieloma informacjami dotyczącymi rozgrywki, stylu zabawy oraz możliwości, z których możemy skorzystać.
 
Zapowiedź Baldur's Gate 3 - Czym jest seria, czym była i oczekiwania
 
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia, jakie Killsquad otrzymał od wszystkich na E3, co dowodzi, że jesteśmy na świetnej drodze- powiedział Dani Sanchez-Crespo, dyrektor ds. Gier w Novarama. - Kompilacja Wczesnego Dostępu to pierwszy raz, kiedy otworzymy drzwi do wszechświata Killsquad. Choć jest to tylko próbka tego, co mamy na myśli, nasza wersja Wczesnego Dostępu będzie miała wszystko, od płynnych kontroli, pełnej akcji rozgrywki po mnóstwo treści, aby utrzymać fanów RPG wracających po więcej. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszą społecznością w kształtowaniu jej w naprawdę świetną kooperacyjną grę akcji. -
 
Killsquad będzie dostępne we Wczesnym Dostępie na Steam już 16 lipca 2019 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama