dodano: 2016-05-11 23:15:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Genji? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Genji? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
27°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Genji kiedyś byłem panem życia. Śmierć ojca przewróciła jego losy o 180 stopni...

 
Genji Shimada prowadził beztroski styl życia. Najmłodszy syn z bogatej rodziny, od zawsze cenił sobie bardziej zabawy oraz kobiety wolnych obyczajów, aniżeli ciężką pracę w nielegalnym podziemiu swojego klanu. Jego pobratymcy nie traktowali go poważnie jako członka tego zgromadzenia ze względu na wielką beztroskę. 
 
Śmierć ojca zrujnowała jego dotychczasowe życie. Konflikt z bratem - Hanzo spowodował u niego liczne obrażenia ciała, które niemalże doprowadziły do jego śmierci. Pomoc zaoferowała organizacja Overwatch, która chciała uczynić z Genjego swojego kolejnego agenta. Operacja zajęła lekarzom wiele godzin, a co gorsza potrzebne było wymienić wiele części jego ciała. W efekcie stał się cyborgiem o olbrzymich możliwościach oraz umiejętnościach ninja. 
 
genji_postac_overwatch_5_
 
Minione wydarzenia zmotywowały go do walki naprzeciw zdegenerowanemu klanowi Shimada. Dokonanie swojej zemsty nie okazało się wystarczająco satysfakcjonujące dla psychiki Genjego. Postanowił opuścić dotychczasowych sojuszników i wyruszył w Świat w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju. Długo zajęło mu odnalezienie swojej drogi, lecz czas spędzony w klasztorze w Szambali zmienił jego sposób myślenia. Pomimo początkowej niechęci do Zenyatty i jego filozofii, w końcu przemógł się w sobie. Dopiero po pewnym czasie przywykł do swojego nowego ciała. Zrozumiał, że pomimo utraty ludzkich narządów pozostało to co w nim najważniejsze - człowieczeństwo
 
Będąc pół-człowiekiem, pół-maszyną stał się jeszcze lepszym wojownikiem. Odnalazł wewnętrzny spokój oraz równowagę. Tylko dzięki nim mógł skutecznie skorzystać z możliwości swojego nowego JA. Dopiero teraz poczuł się tak naprawdę wolny. Całkowicie pozbawiony obaw, strachu czy bólu pętających jego dotychczasowe życie.
 
genji_postac_overwatch_7_
 
Shurikeny to jego żywioł, w niespotykanie szybki sposób potrafi wyrzucić trzy śmiercionośne gwiazdy. Jeżeli wrogowie atakują z odległych pozycji nie mogą być pewni swego, Genji potrafi jednym ruchem zaatakować ich wszystkich naraz. Dwa miecze na plecach nie służą jedynie do ataku, lecz pomagają Wojownikowi Smoka odbijać lecące pociski i kieruje je w niespodziewających się niczego rywali. Utrzymywanie się w średnim oraz odległym dystansie nigdy nie jest łatwe. Szybkie cięcie pozwala Shimadzie na uniknięcie rywala oraz zadanie mu obrażeń. Jeżeli uda nam się tym atakiem zabić rywala, od razu możemy skorzystać z tego dasha po raz kolejny bez konieczności odczekania chwili. Gdy nadejdzie odpowiednia chwila, przychodzi czas na skorzystanie ze Smoczego Miecza. W tym czasie stajemy się piekielnie groźni również na krótkim dystansie, wszyscy będą uciekać od nas w popłochu.
 
genji_postac_overwatch_11_
 
Genji to postać mega zwinna oraz szybka, możliwości jego ciała są olbrzymie a my w kilka chwil możemy znaleźć się w zupełnie innym miejscu. Gracze, którzy uwielbiają zabawy w kotka i myszkę powinni wybierać właśnie tego bohatera. Nie raz, nie dwa rywale znienawidzą was z powodu ciągłego umykania im spod celownika. Ataki z za pleców oraz uniwersalność po prostu rozkocha w
sobie wielu graczy.
 
Mała ilość życia nie pozwala na zbytnie szarżowanie pomiędzy rywalami, jednakże odpowiednio opracowane zajmowanie dobrych pozycji strzeleckich stanie się naszym zadaniem. Niewielu bohaterów będzie wstanie stale podążać naszym tropem, a my naszą przewagę będziemy mogli wykorzystać przeciw niemu.
 
Świat potrzebuje wojowników, a Genji ma prawdziwe serce do walki o dobro na świecie. Jego praca się nie skończy, lecz to on musi czuwać nad równowagą pomiędzy dobrem a złem.
 

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama