dodano: 2016-05-15 23:55:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Hanzo? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Hanzo? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
18°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Dziś skupimy się na Hanzo, człowieku, który w życiu stracił naprawdę wiele... 

 
Klan Shimada przez wiele lat siał strach pośród wielu ludzi, głównie w Azji. Hanzo od zawsze należał do elity, jego łuk oraz umiejętności okazały się śmiercionośne dla wielu osób na całym świecie. 
 
Hanzo uznawany był na całym globie za najlepszego wojownika posługującego się łukiem. Nie mogło to nikogo dziwić skoro od dziecka uczony oraz terenowych był na przyszłego Mistrza Klanu. Jako najstarszy syn musiał być przykładnym synem, dumą swego ojca, jak również jego naturalnym następcą. 
 
Hanzo o dziwo wykazywał talenty przywódcze już od bardzo młodego wieku. Nauka taktyki, strategii czy metod walki przychodziła mu łatwo. Również z trenowaniem walki nie miał, żadnego problemu. Niestety to wszystko było na nic wobec zadania, które stało jeszcze przed nim…
 
Hanzo_opis_postaci_overwatch_15.5_2_
 
Po śmierci ukochanego ojca został zmuszony przez starszyznę klanu do poważniejszego zajęcia się swoim młodszym bratem Genjim. Tutaj jednak nie przydały się niemalże żadne z jego umiejętności dyplomatycznych. Pozostało mu jedynie zabicie własnego brata. Tutaj teoretycznie poszło mu trochę lepiej, ponieważ na pierwszy rzut oka wykonał swoje zadanie. Niestety organizacja Overwatch pokrzyżowała jego plany ratując jego braciszka, czyniąc go jednak cyborgiem - połączeniem człowieka oraz maszyny. 
 
Ta hańba zmusiła go do wyrzeknięcia się swojej pozycji oraz wszystkiego co się z nią łączyło. Pozostawienie tego wszystkiego w tyle nie było łatwe. Z resztą po dziś dzień Hanzo przemierza świat w poszukiwaniu spokoju ducha oraz pozbycia się hańby, która dotknęła go.
 
Jego główną bronią jest niezawodny Łuk Burzy, za pomocą którego zadaje wszystkim rywalom olbrzymie obrażenia. Do zestawu należą Strzały Soniczne, dzięki którym na pewien czas cała drużyna może obserwować obecną pozycję wrogów. Aby walczyć z przeciwnikami zamkniętymi na konkretnej pozycji, potrzebne było coś ekstra, czyli Strzały Rozpryskowe. Jeden strzał i po chwili wróg musiał unikać kilku pocisków jednocześnie. Potęga kryje się jednak w tajemniczej mocy, mocy Smoka. Za pomocą Smoczego Strzału uwalniany jest energetyczny obłok przypominający to stworzenie. Żaden przeciwnik nie jest wstanie przyjąć na siebie pełnych obrażeń tego ataku.
 
Hanzo_opis_postaci_overwatch_15.5_3_
 
Hanzo to skomplikowana postać, która wymaga od gracza bardzo dużych umiejętności strzeleckich. Jeżeli jesteście piekielnie skuteczni to z pewnością pokochacie tego bohatera. W trakcie bety zadawane przez niego obrażenia były zbyt duże, ale po premierze zapewne zostanie to odpowiednio zoptymalizowane.
 
Strzelanie z łuku wymaga dużej wprawy, aczkolwiek gdy już to opanujemy nie będziemy mogli narzekać na mało okazji do fragowania. Poza samymi umiejętnościami będziemy musieli doskonale znać ilość życia poszczególnych bohaterów, tak aby każdy wystrzał nie ujawniał zbyt szybko naszej pozycji. Hazno z pewnością będzie ulubioną postacią małej grupy graczy, która wyspecjalizuje się w graniu nim. To może być problem dla niedzielnych graczy...

Overwatch


Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama