dodano: 2016-05-22 23:35:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Łaska? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Łaska? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
27°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Lekarz wcale nie musi być kojarzony z sztywnym wypisywaniem recept. Łaska udowadnia, że można inaczej!

 
Angela Ziegler nigdy nie była skłonna do biernego siedzenia w swoim gabinecie lekarskim. Zawsze chciała aktywnie pomagać ludziom na całym świecie. Po Kryzysie Omnicznym pokój, stał się jeszcze bardziej deficytowym towarem pomimo, że najgorsze miało być już za nami...
 
Overwatch obserwowało wiele aspektów nauki, dzięki nim sami mogli prowadzić własne badania oraz wyszukać najlepszych z najlepszych. Ziegler oraz jej wyniki i szybki rozwój kariery spowodowały, że zaczęto się nią interesować. W końcu bycie ordynatorem działu oraz wielki udział w tworzeniu podstaw nonotechnologii stosowanej. Dzięki niej udało się skutecznie zwalczyć wiele śmiertelnych chorób oraz przyspieszyć leczenie mniejszych urazów.
 
Początkowo Łaska nie była przekonana do pomysłu wstąpienia do organizacji parającej się walką z przestępczością. W podobnych okolicznościach zginęli jej rodzice…. Ostatecznie jednak chęć pomocy bezbronnym zwyciężyła w niej. Wraz z innymi naukowcami oraz inżynierami stworzyła wyjątkowy strój bojowy “Walkiria”, z pomocą którego mogła skutecznie wspomagać oraz leczyć ludzi.
 
 
Współpraca z Overwatch nie była różowa, często Angela wchodziła w konflikt na wiele tematów związanych z działaniem organizacji i jej postępowaniem. Nigdy nie pozwoliła sobie na zwątpienie tylko z powodu “wyższego celu”. Po upadku zdecydowała się na samodzielne dbanie o ofiary wielu frontów na całym globie. Obecnie częściej korzysta ze swoich chirurgicznych, ale gdy zajdzie potrzeba przywdziewa strój. Dzięki niemu ludzie odzyskują nadzieję, że najgorsze jest już za nimi. 
 
Walkiria została zaprojektowana tak, aby posługujący się nią był wstanie szybko poruszać się na froncie. Każda sekunda liczy się gdy potrzeba uratować komuś życie. Kaduceusz za pomocą specjalnego promienia leczy naszych sojuszników, dodatkowo nie wymaga on celowania w zasadzie w ogóle. Uwalniane specjalne feromony wpływają na zwiększenie zadawanych przez nas obrażeń. Blaster jest wyposażeniem ostatecznym, gdy zbiry zaatakują Łaskę. System Anioł Stróż pomaga nam błyskawicznie pojawiać się obok oraz blisko naszych sojuszników. Ziegler i jej ekipa ubezpieczyła pilota na wypadek upadku stosując specjalne silniki zmniejszające wpływ grawitacji, nazwano to Zstąpieniem Anioła. Najważniejsze jest jednak Wskrzeszenie poległych wrogów. Sojusznicy wstają cali, zdrowi oraz gotowi do walki. 
 
 
Angela jest prostą postacią do grania, w zasadzie musimy jedynie poruszać się blisko naszych sojuszników. Pamiętajmy, że mamy ograniczoną ilość życia oraz bardzo wolny styl poruszania się. Zachowujmy bezpieczny dystans od ognia, a w razie potrzeby korzystajmy z Anioła Stróża, by prędko powrócić na pole bitwy. W zasadzie poza leczeniem nie jesteśmy zobligowani do innych zadań. Fakt, będziemy przyciągać uwagę niektórych wrogów, lecz wielu graczy wciąż nie wie jak łatwo jest wyeliminować Łaskę na jakiś czas. 
 
Podoba mi się granie tą postacią, nawet pomimo dosyć nietypowego systemu poruszania się. Trochę nauki wystarczy, aby nasza ekipa zaczynała wybieranie składu od nas właśnie. Dobre leczenie to podstawa sukcesu, a Blizzard postanowił to dodatkowo ułatwić. Dzięki temu każdy może być skutecznym healerem!
 

Overwatch


Komentarze (0):
Reklama