dodano: 2016-05-07 21:30:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Smuga? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Smuga? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
31°
0

W cyklu Kim jest... zamierzamy przedstawić wam postacie dostępne w Overwatch. Zaczynamy od Smugi (Tracer), która zabawi się czasem i to nie raz...

 
Smuga (Tracer) od samego początku była twarzą Overwatch. Nie może to nikogo dziwić. Piękna, młoda oraz odważna Lena Oxton przez wiele lat walczyła o pokój na Ziemi. Jej dokonania zostały docenione a ona sama stała się jedną z pierwszych członkiń organizacji. Jej pasją od zawsze była prędkość, nie może zatem dziwić, że stała się najmłodszą uczestniczką lotów doświadczalnych. W wyniku nie fortunnego eksperymentu Lena straciła swoją materialność a jej molekuły przestały się liczyć z czasem. 
 
Dopiero poznanie Winstona spowodowało odmianę w jej nowym życiu. Małpi naukowiec stworzył “akcelerator czasowy”, który pozwolił utrzymać Tracer w czasie. Dzięki temu urządzeniu Smuga znów mogła normalnie egzystować w naszym świecie w teraźniejszych czasach. To nie wszystko, gdyż dodatkowo zyskała wyjątkowe umiejętności manipulowania czasem. W jednej chwili potrafi się teleportować na niewielkie odległości, a także powrócić na poprzednie miejsce w mgnieniu oka. 
 
Tracer_Overwatch_opis_postaci_7.5_2_
 
Lena wciąż mocno wierzy w ideały, takie jak dobro czy pokój. Nikogo nie mogło zatem dziwić, że nawet po rozpadzie organizacji wciąż starała się nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Do dziś możemy dostrzec jak wykorzystując wyposażenie, śmiga pomiędzy budynkami Londynu starając się zadbać o bezpieczeństwo i porządek miasta.
 
Smuga charakteryzuje się olbrzymią szybkością, w zasadzie nie ma szybszej postaci od niej. Do zestawu dodamy 3 mignięcia, czyli przemieszczenie się do kilka metrów w ułamku sekundy, oraz błyskawiczny powrót, który cofnie nas do poprzedniej pozycji, a także przywróci zdrowie oraz naboje do stanu sprzed kilku chwil i mamy przepis na bohatera wymykającego się z każdej niebezpiecznej sytuacji. Dwa pistolety pulsacyjne rażą wrogów nie wyobrażalną ilością pocisków. Aby wzmocnić naszą Tracer, jako postać ataku należało dać jej coś potężnego jako umiejętność specjalna. Bomba pulsacyjna to zdecydowanie jest to! Możemy przyczepić ją do dowolnej przestrzeni, a nawet przeciwnika. Duże obrażenia znacznie utrudnią granie naszym rywalom, a my będziemy mieli okazję na wykończenie ich.
 
Tracer_Overwatch_opis_postaci_7.5_3_
 
Lena jest niestety drobna, ma małą ilość punktów życia i jest wrażliwa na obrażenia wielu przeciwników. Niektóre postacie celnym strzałem/serią są wstanie wyeliminować nas, gdy nie będziemy wystarczającą ruchliwi oraz ostrożni. Możemy być wyjątkowo niebezpieczni dla postaci atakujących wolno. Na przykład Trupia Wdowa w bliskim dystansie będzie musiała wyłączyć celownik i skupić ognień właśnie na nas, z drugiej strony jej celny strzał z dystansu jest wstanie nas od razu zabić. 
 
Bomba pulsacyjna może stanowić dużą przewagę dla waszej drużyny pod warunkiem, że dobrze z niej skorzystacie. Dobrze przylepiona do przeciwnika będzie stanowić dodatkowo ruchome zagrożenie dla innych. Nie zapominajcie o czasie przed wybuchem, który nie działa na waszą korzyść. 
 
Tracer_Overwatch_opis_postaci_7.5_7_
 
Smuga to postać dla graczy uwielbiających krótkie oraz efektowne akcje. Jeżeli skracanie dystansu oraz unikanie pocisków to wasze mocne strony to nie znajdziecie lepszej postaci od niej. Rywale was po prostu znienawidzą. Ledno odwrócą się za plecy, a wy znów będziecie krok przed nimi. Blizzard ocenił ją jako postać złożoną, jednakże moim zdaniem tak nie jest. Opcji taktycznych dla tej postaci zdecydowanie jest masa, ale jeżeli odpowiednio dbamy o punkty życia, pomysły na chytre zagrania przychodzą same. Moim zdaniem to dobra postać na rozpoczęcie pierwszych meczy, jeżeli Żołnierz-76 nie podpadł wam lub macie dość grania w standardowe strzelanki.
 
Osobiście zakochałem się w Tracer, gdyż śmiganie pomiędzy przeciwnikami jest super miodne. Ciśnienie mi skacze, gdy umieram przed przypadkowy headshot od przeciwnika lub gdy snajperzy trafiają idealnie… ale gdy to ja dojdę do głosu oraz rozpędzę licznik likwidacji to palec nie schodzi mi ze spustu.
 
Na co jeszcze czekacie? Wybierajcie Smugę bawcie się dobrze, irytując wszystkich przeciwników wokół. 

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama