dodano: 2016-05-14 22:35:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Trupia Wdowa? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Trupia Wdowa? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
34°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Dziś przyjrzymy się pięknej kobiecie, którą dotkną przeraźliwy los. Oto Trupia Wdowa, członkini Szponu.

 
Francja jest pięknym państwem, w którym rządzi miłość oraz tajemniczy klimat. W takiej romantycznej scenerii nie brakuje cichych zamachów na życie bezbronnych obywateli. Jedną z najlepszych zabójczyń ostatnich lat - Amelie “Trupia Wdowa” Lacroix. 
 
Trupia Wdowa była ofiarą podstępnego planu Szponu, organizacji zrzeszającej największe kanalie na całym świecie. Amelie była żona znanego agenta Overwatch - Gerarda Lacroix. Po nieskutecznych atakach na jego życie, zdecydowano się podjąć krok, którego nie podjąłby się żaden zdrowo myślący człowiek. 
 
airborn_studios_noire
 
Amelie, została porwana oraz poddana wielu niebezpiecznym eksperymentom zmieniającym charakter. Doprowadziło to ją do zupełnego pozbawienia uczuć oraz skrupułów. Do dziś Trupia Wdowa nie powróciła w najmniejszym stopniu do swojego poprzedniego życia. Najmocniej przekonały się o tym sam Gerard, gdy po dwóch tygodniach od uratowania jego ukochanej okazało się, że nic już jej nie pomoże. Bezwzględnie zamordowała go w nocy w jego własnym łóżku w trakcie snu. 
 
Po zakończeniu swojej misji, dawna Amelie powróciła do siedziby Szponu, gdzie została poddana kolejnym modyfikacjom genetycznym. Dzięki nim stała się jeszcze lepszą maszyną do zabijania, poświęcając przy tym resztki osobowości oraz wolności. Spowolniona akcja serca zmieniła jej skórę w bladą oraz zimną. Poznała wiele technik wywiadowczych oraz nabrała wprawy i umiejętności w cichym zabijaniu swoich celów. Tak właśnie zakończyło się życie Amelie Lacroix.
 
Do dzisiaj Szpon chwali się skutecznością działania, za którą odpowiada między innymi Trupia Wdowa. Droga jaką przeszła do tego momentu była usłana cierpieniem, a do dziś wielu ludzi jest przerażonych na samą myśl spotkania dawnej Amelie. 
 
maxresdefault
 
Wdowa Całuje tylko raz, ponieważ każdy jej strzał kończy się olbrzymami obrażenia, po których wrogowie bardzo często nie są wstanie dojść do siebie. Jeżeli tylko zbliżą się zbyt blisko, Amelie zamieni snajperkę w karabin automatyczny. Odległość jest zdecydowanym atutem wysłanniczki Szponu, dlatego w wyposażeniu znalazła się Kotwiczka, pomagająca w wspinaniu się. Plecy zabezpieczyć sobie można specjalną Jadowitą Miną, wypuszczającą toksyczne opary. Najlepszym gadżetem jest jednak Infrawizja, która działa również na naszych sojuszników. Dzięki niej, możemy widzieć (przez podczerwień) naszych rywali, bez względu na ich obecne miejsce. 
 
Overwatch_29
 
Trupia Wdowa to postać, która jedynie detalami różni się od zwykłych snajperów. Kotwiczka oraz błyskawiczna możliwość zmiany tryb strzału karabinu zdecydowanie wyróżniają tę postać. Jeżeli uwielbiacie sadzić headshoty, to wybierajcie te bohaterkę, gdyż żadna inna dostępna nie posiada takich umiejętności oraz wyposażenia. 
 
Od czasu do czasu przyjemnie jest pograć sobie pewien czas tak potężną postacią. Pamiętać jednak musimy o małej ilości życia oraz skłonności naszych rywali do chęci szybkiego wyeliminowania nas z gry. Jeżeli wiemy na kogo najlepiej zapolować to granie Trupią Wdową jest o wiele fajniejsze. Wymaga to jednak spędzenia dłuższego czasu na poznaniu żywotności innych protagonistów.

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama