dodano: 2017-12-05 22:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Klątwa Ozyrysa trafiła dzisiaj do Destiny 2!

Autor: AnoX
11°
2
Klątwa Ozyrysa trafiła dzisiaj do Destiny 2!
Klątwa Ozyrysa, czyli pierwszy duży dodatek do Destiny 2 oficjalnie trafił na serwery dostarczając nam sporo zupełnie nowej zawartości! 
 
Dzisiaj oficjalnie za serwach Destiny 2 zagościło pierwsze rozszerzenie, które w ramach wyprawy na Merkurego zaoferuje nam sporo zabawy w tym nowe Rajdy i Strike'i, które z pewnością docenią duże grupy graczy. Oczywiście nie zabraknie dodatkowej fabuły i sporej ilości kosmetycznych dodatków, za które przecież kocha się tego typu tytuły. 
 
Ozyrys już czeka na pierwszych graczy, którzy będą chcieli lepiej poznać sytuację na sąsiedniej planecie, w której rzecz jasna nie dzieje się dobrze...
 
Co zatem czeka nas tym razem:
- Kontynuuj swoją podróż w Destiny 2 dzięki Dodatkowi I: Klątwa Ozyrysa. Wyrusz na Merkurego, aby odkryć tajemnice najbardziej niesławnego Strażnika w historii Straży Przedniej i zmierzyć się z podróżującymi w czasie Weksami podczas nowych, widowiskowych misji fabularnych. Dołącz do znajomych, aby podjąć się nowych szturmów, rywalizować na nowych arenach w Tyglu i zdobywać potężne bronie i pancerz. Zbierz drużynę ogniową i rozpocznij nowy najazd na legowisko: Pożeracz Światów. -
 
Gracie w Destiny 2? Jakie są Wasze wrażenia oraz doświadczenia z rozgrywki? Czekaliście na ten dodatek, a może macie jeszcze naprawdę wiele zawartości do odkrycia? Dajcie nam znać w komentarzach!
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-06 15:28:48

Egipt to zawsze super klimat!

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-05 22:15:54

No ja mam jeszcze 2 do ogrania ale pozytywnie odbieram dodaną zawartość. Zawsze to plus jak ciekawie rozwija się jakiś tytuł a z tym tak jest, w końcu dodają fabularną zawartość i sporo mniejszych smaczków. Jak tylko wpadnie mi nieco czasu i ochoty na te klimaty to ogram tytuł.