dodano: 2019-01-10 12:10:02

Kolejne zmiany w Call of Duty: Black Ops 4 i w trybie Blackout

Autor: nocarz
Kolejne zmiany w Call of Duty: Black Ops 4 i w trybie Blackout
0

Call of Duty: Black Ops 4 święci triumfy i cieszy się coraz większym uznaniem wśród graczy. Studio Treyarch jednak nie zwalnia i wprowadza kolejne zmiany i nowości.
 
Na obecny miesiąc (styczeń 2019) zostały zaplanowane między innymi:
  • Zdobienia Broni za mistrzostwo dodane do trybów Zombie i battle royale (Blackout) - wprowadzane w końcówce stycznia, nowe malowania będą dostępne dla obu typów rozgrywek wraz z unikatowymi typami nagród dla każdego z nich
  • tryb Zombie to już pięć zróżnicowanych opowieści - teraz do rozgrywki zostaną dodane Magiczne Rękawice oraz nowe eliksiry, a na dniach twórcy ujawnią więcej z planów na 2019 r.
  • Poprawione Zbieranie Przedmiotów w Blackout na konsolach – bazując na informacjach zwrotnych od graczy, twórcy zmodyfikowali sposób zbierania broni i innych przedmiotów, i uprościli zarządzanie nimi. Zmiany są wprowadzane w aktualizacji 1.11.
  • Rozgrywki Ligowe dostępne od końcówki stycznia - tym razem bardziej skondensowane, by oddać charakter zawodów profesjonalnych.
 
Bardziej szczegółowe informacje na temat ostatnio wprowadzonych i zapowiedzianych zmian można przeczytać w oficjalnym komunikacie studia Treyarch.
 
Należy także wspomnieć, że wszyscy gracze Black Ops 4 otrzymają nową zawartość w ramach Operacji. Na chwilę obecną trwa jeszcze Operacja Zero Bezwzględne, która wprowadziła nowa Specjalistkę oraz sporo nowych rzeczy do odblokowania.
 
W nowej zawartości dostępnej dla wszystkich graczy, w czasie trwania każdej z Operacji (na chwilę obecną to Operacja Zero), znajdziemy między innymi:
  • nowych Specjalistów, których można dostać zdobywając zaledwie pierwszy poziom w systemie Kontrabandy,
  • aktualizacje trybu Battle Royale, gdzie podczas trwania Operacji Zero, zima pokryła część mapy w Blackout, a u jej wybrzeża pojawiło się miejsce inspirowane klasyczną mapą Hijacked z Black Ops II. Każdy może sprawdzić, co zostało tam ukryte,
  • system Kontrabandy gwarantujący dostęp do szeregu nowych przedmiotów, skórek i zdobień, w tym gwarantowane codzienne odblokowania za realizację podstawowych wyzwań.
 
Ponadto każdy z graczy może zakupić Karnet Sezonowy Black Ops, który wprowadzi w przeciągu kilku miesięcy od premiery między innymi nowe postacie do trybu Blackout np. Żniwiarz znany z poprzedniej odsłony, nowe opowieści z umarlakami w roli głównej oraz sporo nowych map do trybu wieloosobowego.
 
Twórcy opublikowali także wideo, na którym zostały zaprezentowane najważniejsze elementy wprowadzane do tej odsłony Black Ops. 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):