dodano: 2018-05-15 14:00:02
PC

KONKURS - Wielkie wojownicze zwierzaki nadciągną?

Autor: AnoX
KONKURS - Wielkie wojownicze zwierzaki nadciągną?
11°
0

Nowy konkurs zawitał właśnie na nasze łamy i tym razem zaserwuje nam tematykę i klimat,  którego jeszcze nie było! Co tym razem będzie stanowić wyzwanie?
 

ZADANIE do konkursu Overgrowth:

Overgrowth zadebiutowało jakiś czas temu, tymczasem gra właśnie debiutuje w roli nagrody w naszym konkursie, w którym zapraszamy Was do opisania zwierzęcej postaci, którą chcielibyście zobaczyć właśnie w tej grze (poza już dostępnymi), uwzględniając także jaką charakterystykę by posiadała? Minimalna liczba znaków w tym konkursie to 500.

Dodatkowe wymagania w tym konkursie, to także aktualny profil na naszym portalu (grafika, platformy, min. 1 gra we własnej bibliotece - "Gry, które posiadam").
 

NAGRODA:

 
Klucz do cyfrowego wydania Overgrowth (Steam).
 

WYNIKI:

 
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa i jako wpis na naszym Facebooku.
 

CZAS TRWANIA:

 
Od 15.05.2018 od godziny 14:00 do 29.05.2018 do godziny 18:00. 
 

INNE INFORMACJE:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy że  post się nie zapisał. W razie problemów pisz na bok@lubiegrac.pl
 

W tym newsie komentarze są tymczasowo ukrytę, jeśli jesteś zalogowany to będziesz mógł pisać i widzieć tylko swoje komentarzę, reszta komentarzy zostanie ujawiniona dopiero gdy redakcja o tym zadecyduje.
Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody