dodano: 2018-07-11 21:45:01

Krótkie info #06 - Problemy Headsnatchers i sukces Bus Simulator 18

Autor: AnoX
10°
2
Krótkie info #06 - Problemy Headsnatchers i sukces Bus Simulator 18
Przyszedł czas na Krótkie info #06, w którym swój czas poświęcimy nie tylko dla Bus Simulatora 18 i Headsnatchers, ale także kilku innym tytułom w tym....
 
Bus Simulator 18 w czerwcu obroniło się i znalazł swoje miejsce na liście najlepiej sprzedających się w czerwcu 2018 roku gier na Steamie. W zeszły piątek do gry, tak przy okazji, zagościł Bus Simulator 18 - Country Skin & Decal Pack oferujący dodatkową zawartość i jeszcze więcej zabawy.
 
 
Iceberg Entertainment i Iguanabee ze smutkiem ogłosiły, że ich najnowsza produkcja Headsnatchers zaliczyło niespodziewane opóźnienie premiery na platformie Steam. Od wczoraj debiut został przeniesiony na 24 lipca, czyli niby nie późno, ale to jednak spora różnica względem poprzednika....
 
 
2K Games ujawniło jaka znana przedstawicielka (dotychczas) mieszanych sztuk walki (MMA) trafiła do najnowszej odsłony sportowego cyklu bijatyk WWE. Tegoroczna edycja pozwoli nam zagrać słynną Rondą Rousey, która niedawno dominowała w oktagonie. 
 
 
 
Gatunek Roguelike cały czas może czerpać z kreatywności deweloperów, którzy tym razem wydali na rynek 20XX, czyli połączenie tych pomysłów wraz z zręcznościowką oraz sporą dawką akcji od Batterystaple Games i Fire Hose Games.
 
 
 
Wczoraj na konsolce Nintendo Switch zagościła zupełnie nowa polska produkcja - Neverout, która ma dostarczyć graczom interesujący styl gier logicznych typu puzzle z masą zagadek i wyzwań dla szarych komórek, które dotychczas znane były tylko właścicielom gogli wirtualnej rzeczywistości. 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-12 21:25:01

Fajny pomysl na symulator i na pewno wielu kierowcow w to sobie zagra why not ;)

avatar lubie bigos
dodano: 2018-07-12 09:35:22

Sukces Bus 18 nie dziwi - posłuchali, co chcieli gracze i dokładnie to zrobili. Multi świetne, jednak dalej z drobnymi niedopatrzeniami :)