dodano: 2019-08-12 23:15:06

Krótkie Info #112 - Magia, prezentacje oraz sporo wieści

Autor: AnoX
Krótkie Info #112 - Magia, prezentacje oraz sporo wieści
17°
0

Dzisiejsze zestawienie wieści pełne będzie wieści, ogłoszeń, zapowiedzi oraz zaskoczeń. Co tym razem przygotowaliśmy? Oto Krótkie Info #112!
 
 
Fathshark w minionym tygodniu zaprosiło graczy do zakupienia najnowszego rozszerzenia do Warhammer: Vermintide 2, znanego jako Winds of Magic na platformie Steam. Zainteresowane osoby będą się mogły już wyposażyć w debiutujący jutro dodatek.
 
 
 
Ładniutka produkcja Flotsam doczekała się ogłoszenia daty wejścia do Wczesnego Dostępu na Steam, co nastąpi już 26 września 2019 roku. Przy okazji można się zapoznać ze zwiastunem z rozgrywką. Co może nam zaoferować ta produkcja postapokaliptyczna w kolorowym, morskim świecie?
 
 
 
Na konsoli mobilnej Nintendo Switch zagości polska produkcja Headliner: NoviNews, wcześniej debiutująca na komputerach osobistych. To za jej sprawą także na sprzęcie Wielkiego N będziemy się mogli wcielić w redaktora naczelnego pewnej znanej i wpływowej gazety. Kształtując opinię, będziemy zmieniać świat....
 
 
 
DayZ w minioną środę doczekało się zupełnie nowej aktualizacji 1.04, która na PC, PS4 i XB1 wprowadziła kila ważnych nowości w postaci nowego, ekwipunku, granatów oraz mechaniki rzucania, które towarzyszyć będzie także poprawione leczenie oraz pomniejsze problemy pokroju tych ze sterowaniem, problemami z połączeniem oraz płynnością.
 
 
W tym samym dniu mogliśmy się zapoznać także z zapowiedzią najnowszego smartfona firmy Samsung - Samsung Galaxy Note 10 i 10+, które mogą zaintrygować wielu graczy. Duży ekran, świetne podzespoły oraz spora wydajność bazująca na własnych rozwiązaniach może się cieszyć także w naszej branży sporym zainteresowaniem. 
 
 
 
WARSAW doczekało się ogłoszenia startu przedsprzedaży w ramach czego można się skusić na wcześniejszy zakup gry w wersji cyfrowej oraz pudełkowej. W Polsce wydaniem zajmie się Wydawnictwo Agora, a w sieci Games Republic. Cena sugerowana to 49,99 złotych.
 
Przy okazji ogłoszono także Edycję Specjalną, która ma zapewnić dodatkowe elementy kolekcjonerskie, przy czym nabyć je możemy tylko w sieci empik.
 
 
 
Na iOS oraz na Androidzie już niebawem będzie można zakupić i sprawdzić This is the Police II, które zebrało sporo, bardzo, bardzo dobrych ocen na konsolach oraz na komputerach osobistych. Ta kontynucja zaoferowała sporo przyjemnych rozwiązań, które zapewne wypadną jeszcze, jeszcze lepiej właśnie na smartfonach i tabletach.
 
 
 
RPG z kartami? Tak, takie połączenie już istnieje w ramach gry Arcanium. Ta interesująca produkcja z elementami roguelike to efekt pracy Supercombo, Inc. które ma w planach zabranie nas do efektownego świata fantasy pełnego mocnych i ciekawych kart.
 
 
W miniony czwartek oficjalnie ogłoszono datę wejścia gry planszowej Reigns: The Council na platformę Kickstarter, gdzie twórcy będą szukali szansy na zebranie środków na stworzenie tejże gry. 29 sierpnia będziemy się mogli zapoznać z propozycją i progami do wyboru.
 
 
Firma ZOTAC oficjalnie zaprezentowała swoją najnowszą propozycję z myślą o nie tylko o pracy. W końcu jeżeli mamy do czynienia z procesorami Intel 9. generacji oraz kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX™, to możemy być pewni, że można liczyć na znakomitą wydajność. ZOTAC MAGNUS E Series ZBOX Mini PC można już zakupić w dwóch wersjach.
 
 
Kolejne gry z serii SEGA AGES zagoszczą na Nintendo Switch, gdzie będzie się można zapoznać z powracającymi Space Harrier i Puyo Puyo. To dobra propozycja fanów retro grania, którzy będą mogli także mobilnie zagrać w atrakcyjne propozycje.
 
 
Redeemer: Enhanced Edition to specjalne wydanie brutalnej gry Redeemer, od Buka Entertainment i Ravenscourt, serwującymi nam pełne wydanie gry zawierające serię dodatków oraz poprawek.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama