dodano: 2018-09-13 14:25:02

Krótkie info #24 - Hots, Overwatch, Kingdom Hearts III oraz...

Autor: AnoX
1
Krótkie info #24 - Hots, Overwatch, Kingdom Hearts III oraz...
Dzisiejsze zestawienie szybkich newsów będzie zawierać kilka większych i popularniejszych tytułów. Co dzieje się w branży? Oto Krótkie info #24!
 
 
Rozpoczynamy od Blizzard Entertainment, które wprowadziło kilka nowości do Heroes of the Storm, które doczekało się między innymi zupełnie nowej mapy -  Świątynia w Hanamurze oraz najnowszej postaci - Dul'Mephistos, Władca Nienawiści, czyli słynny Mefisto. Przy okazji także należy zwrócić uwagę na spore zmiany, w tym niemalże całkowicie przerobioną Tyrandę, która ma być w tej chwili jeszcze lepsza oraz skuteczniejsza w ramach aktualnej rozgrywki i jej balansu.
 
 
 
 
Przy okazji zaglądamy do kolejnej produkcji "Zamieci", czyli do Overwatch, w którym pojawiła się zupełnie nowa mapa znana jako Pusan (ang. Busan). Tę miejscówkę mogliśmy ujrzeć przy okazji animacji "Wschodząca gwiazda" poświęconej bohaterce D'Va.
 
 
 
 
Najnowszy zestaw Solo Pack do Star Wars™ Pinball: Solo w Pinball FX3 oficjalnie zadebiutował w środę i umożliwia fanom pinballa sprawdzenie stołów przygotowanych w ramach ostatniego filmu w ramach uniwersum Star Wars. 
 
 
 
 
 
Kingdom Hearts III doczekało się kilka dni temu nowego materiału prezentującego tak zwaną "Wielką 6-stkę" bohaterów, którzy będą mogli pokazać się nieźle w najnowszej grze Square Enix. 
 
 
 
Na koniec pozostawiliśmy sobie Wrestlingowe WWE2K19, które doczekało się nowego materiału wideo prezentującego nowych sportowców, którzy dołączą do rozgrywki w najbliższym materiale. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:39:51

Albo ze mną jest coś nie tak alboe faktycznie tutaj na prawde nie ma nic ciekawego do wyboru.