dodano: 2018-10-11 23:59:01

Krótkie info #34 - Wieści przed targami PGA 2018

Autor: AnoX
14°
0
Krótkie info #34 - Wieści przed targami PGA 2018
Największe w Polsce targi gier rozpoczną się już jutro, tymczasem my serwujemy Wam ostatni taki pakiet wieści na ten weekend. Oto Krótkie info #34!
 
 
Gra-żart Cusine Royale doczekała się kolejnej aktualizacji, w ramach której do rozgrywki trafiły nowości związane Włoskiej kulturze i charakterystycznym elementom pokroju strojów, masek czy prowokujących graffiti. 
 
Wspomniana rzecz związana jest z pierwszym z sezonów, w ramach których gracze będą regularnie otrzymywać interesującą treść oraz innego typu atrakcje. 
 
 
 
 
 
Subdivision Infinity DX to zupełnie nowa produkcja w portfolio wydawniczym Blowfish Studios, które zasprawą ekipy Mistfly Games może doczekać się hitu. Póki co poniższy materiał prezentuje się wyjątkowo efektownie i warto z dystansem obserwować czy jakość ostateczna będzie taka sama jak w poniższego materiału.
 
- Odkrywanie przestrzeni kosmicznej w Subdivision Infinity DX to absolutna eksplozja emocji - powiedział Ben Lee, założyciel, Blowfish Studios. - Nie możemy się doczekać, aby pozwolić graczom na przeżywanie swoich fantazji science-fiction w grze, gdy pojawią się na PC i konsole na początku przyszłego roku. -
 
 
 
 
Zarvot od studia snowhydra mającego siedzibę w Nowym Jorku, doczekało się zupełnie nowego materiału podczas któego deweloperzy przedstawiają podstawę rozgrywki i jej zasady.
 
- Chciałem stworzyć grę, która sprowadza to, co kocham w medium, do jego podstawowych elementów - powiedział Sam Eng, założyciel Snowhydra Games. - Dokładne, czułe sterowanie; interaktywność i reakcje przedmiotów; poruszający  i charakterystyczny dramat  oraz możliwość pojawiania się zabawnych i złośliwych akcji w grze wieloosobowej. Zarvot to święto wszystkiego, co sprawia, że gry wideo są wyjątkowe! -
 
 
 
Strzelanka SYNTHETIK doczekała się dodatku Legion Rising, który ma otworzyć przed graczami jeszcze więcej różnorodnej i efektownej treści, która dostarczy posiadaczom wiele niezłej treści.
 
SYNTHETIK: Legion Rising jest dostępny na platformie Steam za 74,99 PLN.
 
 
 
Na koniec pozostawiliśmy sobie ofertę Limited Run, które zdecydowało się nie tylko przypomnieć o obecnych propozycjach 8-bit Adventure Anthology Volume I, Outlast: Bundle of Terror, Outlast II, Golf Story (Switch) i Layers of Fear (PS4/Switch). Przy okazji już jutro/dziś można zakupić także Broken Age w wersji fizycznej na Nintendo Switch. 
limited-run-games-logo

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):