dodano: 2018-11-07 13:45:02

Krótkie info #43 - Od EverQuesta aż do Survivng Mars

Autor: AnoX
Krótkie info #43 - Od EverQuesta aż do Survivng Mars
0

EverQuest: The Burning Lands to najnowszy dodatek do MMO, któremu dzisiaj w naszym zestawieniu towarzyszy Surviving Mars na Mac-i. Oto Krótkie info #43!
 
 
Przedpremierowo można już zakupić najnowszy dodatek do MMO EverQuest zatytułowany The Burning Lands. Do czasu premiery 11 grudnia 2018 roku będziemy mogli zapoznać się z wersją beta oraz następującymi dodatkami w ramach preoderów:
 
  • Długotrwały pokój między  jann, dobiegł końca. W świecie przedstawionym wybuchła wojna pomiędzy dżinami z Planu Powietrza  oraz ifrytami z Planu Ognia. Nadszedł czas, by powrócić na plany by poznać tajemnice czekające na odkrycie.
  • Całkowita nowością w rozgrywce jest pojawienie się szczęścia, który losowo zwiększa ilość zdobywanego złota, obrażeń krytycznych, szansę na kombinację umiejętności i dużo więcej!
  • Nowe przygody odbędą się w otoczeniu sześciu fantastycznych środowiskach i architektury w ramach Planów Ognia, Powietrza i Dymu!
 
Więcej informacji
 
 
Battlerite doczekało się dwóch istotnych ogłoszeń i wydarzeń, które w ramach marki. Po pierwsze, podstawowa produkcja doczekała się pierwszej rocznicy na rynku sprawiając, że dotychczasowi i nowi gracze mogą liczyć na specjalne prezenty i gadżety z tej okazji. 
 
Ponadto to najnowszego tytułu - Battlerite Royale doczekało się ujawnienia zupełnie nowej postaci - Ezmo "The Mischievous", który będzie dostępny w rozgrywce i może okazać się dla niektórych irytujący ze względu na swoje możliwości wynikające z teleportacji.
 
- Trudno uwierzyć, że minął już rok od oficjalnego wydania Battlerite na Steamie - powiedział Johan Ilves, dyrektor marketingu w Stunlock Studios. - Jesteśmy bardzo wdzięczni naszej społeczności za całe wsparcie od pierwszego dnia i chcielibyśmy im podziękować poprzez przygotowane prezenty dla wszystkich graczy franczyzy Battlerite. -
 
 
 
 
WarThunder doczekało się kolejnej aktualizacji, które wprowadziła do rozgrywki potężne i efektowne okręty w ramach "Władców morza". Działaniom na morzach towarzyszyć będą także ulepszenia, które skierowane zostały także do posiadaczy konsol Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X. 
 
 
 
8 To Glory, czyli produkcja o mało nam znanym zawodowym sporcie w postaci Rodeo trafiła na rynek w aż 246 państwach, które mogą cyfrowo przekonać się o tym jak ciężko jest się utrzymać na grzbiecie potężnego byka. Oficjalna licencja oraz efektowna oprawa całości sprawia, że wszystko prezentuje się wyjątkowo interesująco. 
 
- 8 To Glory jest w końcu w pełnej dystrybucji, a fani sportu mogą wybrać jedyną oficjalnie licencjonowaną produkcję o rodeo na konsole. Znajdziemy tu prawdziwe areny, prawdziwych jeźdźców i autentyczną punktację byków - powiedział Don Geyer, CEO w Three Gates. - Fani PBR i rodeo, którzy grają w gry, powinni zdecydowanie sprawdzić, czy mają to, czego potrzeba, aby zabrać na jednotonowego byka z bezpiecznej i wygodnej kanapy! -
 
 
 
Surviving Mars zgodnie z ogłoszeniem Paradox Interactive zameldowało się na Macach sprawiając, że gracze będą mogli zapoznać się z trudnościami, wyzwaniami oraz problemami, które pojawiają się w trakcie budowania swojej kolonii na Czerwonej Planecie. Fani na urządzeniach z Windowsem są naprawdę efektowne i sprawiają, że gracze będą 
 
Karta na Mac App Store
 
 
 
Na koniec dzisiejszego zestawienia pozostawiliśmy sobie powstające The Waylanders, które ma jeszcze 9 dni do końca kampanii na Kickstarterze. Twórcy pochwalili się, że do ich zespołu dołączyła Emily Grace Buck, które pomoże w wykreowaniu świata oraz postaci tego RPG-a. 
 
Kampania na Kickstarterze wciąż trwa, choć należy niestety zauważyć, że zbyt wiele czasu nie zostało, a wynik finansowy zdecydowanie jest niezadowalający. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):