dodano: 2019-01-12 14:00:01

Krótkie Info #62 - Wieści wszelkiej maści pojawiają się częściej...

Autor: AnoX
Krótkie Info #62 - Wieści wszelkiej maści pojawiają się częściej...
0

Branża powoli budzi się z zimowego snu, a jeszcze w pierwszej połowie stycznia 2019 roku otrzymaliśmy pewną bombę medialną. Oto Krótkie Info #62!
 
 
Rozpocznijmy od tego dużego ogłoszenia, czyli zakończenia współpracy pomiędzy Bungie, a Activision w ramach którego ta pierwsza firma staje się niezależna oraz przejmuje pełnie praw do marki. 
 
Jeżeli się obawiacie o przyszłość to możecie być spokojni, ponieważ "Dwójka" dalej będzie wspierana chociażby jak...
 
 
W Destiny 2 znajdziecie już wszystkie sekrety Kuźni Begusia, w której będziemy mogli ostatecznie zmierzyć się z Siviksem. Do 4 marca 2019 roku będziemy mogli zdobyć potężne wyposażenie.
 
 
 
PIKUNIKU doczekało się daty premiery, która jak się okazuje jest bardzo bliska. Otóż już 24 stycznia 2019 roku posiadacze konsolki mobilnej Nintendo Swtich będą mogli sprawdzić ten kolorowym i przyjemny tytuł.
 
- Patrząc jak dzieci mojej kochanki grają w Pikuniku zrozumiałem, że nawet taki niezwykle bogaty zwolennik elityzmu jak ja, może się cieszyć tą grą zauważył dyrektor finansowy Devolver Digital, Fork Parker.
 
 
 
War Tech Fighters to zupełnie nowa gra z mechami od Blowfish Studios and Drakkar Dev, które pozwolą nam się zabrać w kosmos, gdzie czekać na nas będzie naprawdę wiele niebezpieczeństw oraz pojedynków z różnej maści maszynami i statkami. 
 
- Jako wielcy miłośnicy mechów, War Tech Fighters jest naszym listem miłosnym dla fanów tego gatunku - powiedział Manlio Greco, współzałożyciel Drakkar Dev. - Przeniesienie gry na nowe platformy pozwala nam dalej szerzyć tę miłość. -
 
Premiera gry została zaplanowana na drugi kwartał 2019 roku, zatem pozostało nam jeszcze trochę czasu na nowe materiały. 
 
 
 
Już w pierwszym kwartale obecnego roku będziemy mogli sprawdzić w ramach Wczesnego Dostępu na Steam zupełnie nową wieloosobową produkcję Project Winter, która zmusi nas do przetrwania w mroźnych okolicznościach przyrody. Tam nie będą obowiązywać żadne zasady, zatem 8 graczy musi być czujnych, ponieważ ich przyjaciel może niespodziewanie wbić im nóż w plecy....
 
- Project Winter to nie tylko gra o gatunku przetrwania, ale także element oszustwa gracza - jest to gra, w której spotykasz się z przyjaciółmi i albo razem pracujesz, albo je niszczysz - wyjaśnia Ryan Hale, Studio Head, Other Ocean interactive. - W przeciwieństwie do innych gier survivalowych, które musisz przetrwać, aby wygrać, w Project Winter musisz współpracować z innymi graczami, aby pomóc Ci przetrwać. Komunikacja graczy jest kluczowym elementem rozgrywki, w której nikt nie może zaufajcie - dodał.
 
 
 
Na koniec dzisiejszego zestawienia zaprezentujemy Wam zupełnie nowy utwór muzyczny, który będzie można usłyszeć w Team Sonic Racing™, które ograć będzie można już 21 maja 2019 roku zarówno w polskiej jak i w angielskiej wersji językowej. 
 
Utwór jest naprawdę nieźle osadzony w klimacie oraz charakterystyce przygód niebieskiego jeża, która na przestrzeni lat umożliwiała wielu graczom zakochać się z atrakcyjnej rozgrywce. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):