dodano: 2019-02-10 20:05:01

Krótkie Info #69 - Zdjęcia zrobione w Nowym Londynie

Autor: AnoX
20°
0
Krótkie Info #69 - Zdjęcia zrobione w Nowym Londynie
Luty nie okazał się aż tak mroźny jak zapowiadano, zatem warto ponownie zabrać się do Nowego Londynu na sesję zdjęciową. Oto Krótkie Info #69!
 
 
11 bit Studios ogłosiło, że wprowadziło do Frostpunku zupełnie nową aktualizację 1.3.3. oferująca nie tylko tryb fotograficzny, ale także nowe wersje językowe (włoski, japoński i koreański), nowy budynek, przemodelowany system składowania zasobów oraz serię poprawek itp..
 
 
PS. Już za 3 dni pojawi się także wersja na Mac OSX.
 
 
Skoro jesteśmy już przy naszej rodzimej firmie to nie można zapomnieć także o debiucie Beat Cop na iOS, dzięki czemu kolejne grono graczy będzie mogło nacieszyć się policyjną przygodą lat 80. ubiegłego wieku.
 
 
 
Townsmen – A Kingdom Rebuilt to zupełnie nowa gra wydawana przez Handy Games, która ukaże się już 26 lutego 2019 roku na komputerach osobistych. W cenie 20 euro będziemy się mogli zapoznać z ulepszoną produkcją stawiającej na budowanie i odbudowywanie potęgi miast i miasteczek, w ramach przygotowanych map oraz scenariuszy. 
 
 
 
Gry na Ceneo
 
 
ADATA UV250 to zupełnie nowy pendrive producenta, który ma zaoferować klientom połączenie interfejsu USB 2.0, małego rozmiar, 256-bitowego szyfrowania AES wraz z trzema wariantami pojemnościowymi. Efektowny design oraz szary kolor razem stanowią ciekawe połączenie, które mocno wyróżnia się na rynku.
 
ADATA-UV250-05
 
 
World War 3 doczekało się kolejnej aktualizacji, dzięki której poprawiono działania, wyszukiwanie serwera, ulepszenia mechaniki oraz wprowadzenia nowej mapy do klasycznego drużynowego deathmatchu - Senat w Moskwie.
 
Polscy deweloperzy przy okazji zaprezentowali swoje planu dotyczące wprowadzanych i planowanych nowości oraz szeregu zmian, które są już dostępne.
 
 
 
Battlerite doczekało się ogłoszenia startu pierwszego sezonu oraz przepustki do niego, która ma nosić nazwę Battle Pass. W ramach tego narzędzia finansowego za 10 dolarów (lub wewnętrzną walutę) będzie można nabyć zestaw skórek dla postaci oraz ich zwierzęcym towarzyszą. Nie widać tutaj jakiejś spójności, ale być może ktoś i tak się skusi na zakup.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama