dodano: 2019-05-19 22:35:03

Krótkie Info #94 - W deszczową niedzielę... serwujemy ciekawe wieści

Autor: AnoX
Krótkie Info #94 - W deszczową niedzielę... serwujemy ciekawe wieści
11°
0

Niedziela w wielu miejscach Polski była lub nawet wciąż jest deszczowa. Mamy pocieszające wieści. Zapraszamy do dzisiejszego zestawienia Krótkie Info #94!
 
 
Dzisiejsze zestawienie newsów rozpoczynamy od przypomnienia o East Games United 2019, które będzie się już w najbliższy weekend, kiedy to w Białymstoku gracze będą mogli wziąć udział w corocznym wydarzeniu pełnym świetnych gier, e-sportu oraz atrakcji, które z pewnością dostarczą uczestnikom sporo emocji.
 
 
A Plague Tale: Innocence doczekało się po premierowego materiału wideo, w którym Sean Bean wykorzystując swój znakomity głos świetnie w zasadzie zaprasza do zabawy. Opowieść o małych chłopcu nie mogła liczyć na lepszego lektora!
 
 
 
Twórcy Freedom Finger ogłosili, że można już zajrzeć do produkcji za sprawą wypuszczonej wersji demonstracyjnej. To właśnie za jej sprawą gracze mogą zorientować się czym jest ten tytuł i czemu palec łączy się z kogutem....
 
 
 
 
 

 
 
Magic: The Gathering Arena od 23 do 28 maja 2019 roku doczeka się specjalnego, tymczasowego wydarzenia War of the Spark Chronicles. W jego ramach rozgrywka rozszerzy się o nową dawkę wyzwań, kart oraz większej dawki lore i informacji o świecie przedstawionym.
 
 
 
Gaijin Entertainment rozpoczyna testy swojego zupełnie nowego trybu do War Thunder - World War. W jego ramach gracze będą mieli okazję do zaznajomienia się z wojnami i potyczkami, które były spektakularne oraz zmieniały świat. W czwartek wystartowały otwarte beta testy, zatem społeczność będzie się miała sporo pracy, aby nie tylko się bawić, ale także i wesprzeć poprzez swój feedback.
 
 
 
Project Winter zaliczy premierę już 23 maja, jednakże do 20 maja 2019 roku będziemy mogli zamówić produkcję przedpremierowo ze sporą zniżką wynoszącą aż 25%.
 
Gra skupiona wokół przetrwania pozwoli nam sprawdzić się oraz znajomych i nieznajomych, w końcu zdradzić innego gracza to w tym tytule nie tylko pestka, ale także nieprzyjemna praktyka spiskowa ;)
 
 
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
 
Polska firma The Farm 51 zdecydowała się w ten weekend wprowadzić dużą aktualizację, nową zawartość oraz specjalną 40% zniżkę, dzięki której wieloosobową strzelankę World War 3 możemy zakupić za 59,99 złotych.
 
Warzone Giga-Patch zaoferuje nam nie tylko poprawki błędów i niedociągnięć, ale także wprowadza dwie nowe mapy, kolejne dwie bronie, cztery pojazdy oraz sporo dekoracyjnych atrakcji. Pojawiła się także możliwość skorzystania z przeglądarki serwerów. 
 
 
 
Wirtualna rzeczywistość już 23 maja 2019 roku doczeka się kolejnego, potencjalnie znakomitego muzycznie tytuły w postaci Wave Circles! W przeciwieństwie do Beat Saber tutaj rytm prezentować nam będą kółka tworzące równie efektowne i interesujące konstrukcje. Cena 10 dolarów zdecydowanie jest atrakcyjna, zatem być może skusicie się na poteńcówkę ;)
 
 
 
Super Cane Magic ZERO jest już możliwe do kupienia w Europie, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z kooperacyjnym "kanapowym" RPG z rysunkowymi postaciami. Zamówienie przedpremierowe dostarczy nam specjalne DLC noszące jednoznaczny tytuł -Secret Bonus Content.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama