dodano: 2019-02-13 17:50:02
PC

Przygodowe i historyczne Ku Zwycięstwu już do pobrania. Za darmo!

Autor: agusia16
Przygodowe i historyczne Ku Zwycięstwu już do pobrania. Za darmo!
17°
0

Ku Zwycięstwu, przygodówka przedstawiająca kawałek historii Wielkopolski, narracyjna opowieść 2D, stworzona przez Hejka Studio jest już dostępna do pobrania, w darmowej wersji.
 
Projekt, o którym miałam okazję wspominać Wam już na łamach naszego serwisu w tym wpisie, a który w w wersji demonstracyjnej przy okazji PGA 2018 sprawdził i opisał dla Was Tamer, to gra, która powstała dzięki pracy grupki studentów IV roku historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i opiece merytorycznej dr Magdalena Biniaś-Szkopek pracownik Biblioteki Kórnickiej Polskiej Akademii Nauk i wykładowca historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz wsparciu Fundacji Zakłady Kórnickie.
 
Ku Zwycięstwu - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
W grze twórcy przedstawili historię wspomnianego wyżej rejonu Polski. Gracz wraz z  bezimienną, fikcyjną postacią wędruje po różnych ważnych momentach okresu Wielkopolski, począwszy od I wojny światowej, poprzez Powstanie Wielkopolskie, będące kluczowym elementem gry, które było jednym z nielicznych wygranych powstańczych zrywów, aż do roku 1919, w którym to Wielkopolska została przyłączona do odradzającego się już państwa polskiego.
 
Ku Zwycięstwu wykonane jest w rysunkowym stylu graficznym, który jest projektem Aleksandry Nowak i jest dostępna tak jak wspomniałam w darmowej wersji na komputery osobiste PC ze strony  Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.
 
Pobierz grę za darmo
 
Polub profil na Facebooku
 
Ku_Zwyci_stwu_1

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama