dodano: 2018-12-05 14:45:02
PC

Kultowa seria przygodowa powraca w Schizm 3: Nemezis

Autor: agusia16
Kultowa seria przygodowa powraca w Schizm 3: Nemezis
12°
0

Skomplikowane łamigłówki, mnóstwo logicznych wyzwań umysłowych, pięknie wykreowane światy powracają w trzeciej odsłonie znanej graczom serii Schizm, tym razem zatytułowanej: Schizm 3: Nemezis.
 
Pewnie wielu z Was zaskoczy ta informacja, ale tak....seria powraca, a to za sprawą Rolanda Pantoła, prekursora gier komputerowych w Polsce, będącego 30 lat w branży gier komputerowych, założyciela Datlion, twórcy takich gier jak: AD 2044, Reah, Schizm1, Schizm2, Sentinel. Powraca i to w wielkim stylu za sprawą studia Detalion Games i PlayWay S.A w pełnej polskiej wersji językowej - dźwięk i napisy, na Steam.
 
Schizm 3: Nemezis to podobnie jak jej poprzedniczki Schizm i Schizm 2: Kameleon gry skupione na mnóstwie łamigłówek, których doświadczamy i które rozwiązujemy w pięknie wykreowanych światach. Tym razem gracz otrzymuje pomoc w postaci elektronicznego przewodnika, pomagającego w trudnych sytuacjach.
 
A nasza przygoda zaczyna się na tajemniczej, wydawałoby się sielskiej planecie Argilus, na której skuszeni przystępną, promocyjną ceną przybywa dwójka turystów, kobieta imieniem Armia i mężczyzną o imieniu Bogart. Jeszcze nie wiedzą, iż planeta nawiedzana jest przez tajemnicza anomalia, które umieszczają ten wyjątkowy świat w dwóch równoległych wymiarach z odwzorowaniem w każdej z planet, różniących się jedynie szczegółami, z elementami, które znajdują się zarówno w jednym, jak i drugim wymiarze. W takim środowisku nasza dwójka wkrótce przekonuje się, że miejsce to nie jest takim jak się wydaje, świat chyli się ku upadkowi, a niewyjaśnione zjawiska stają się zagrożeniem zarówno dla mich, jak i mieszkańców planety, którzy pobudowali przeróżne bariery, które ograniczają poruszanie się po planecie. Jest jednak ratunek, który staje się jedyną szansą na wydostanie się z owej planety, czyli tajemnicze urządzenie, o którym krążą plotki, zwane „Pieść Nemezis”. 
 
Schizm 3: Nemezis to:
 
  • Czarująca gra przygodowa z łamigłówkami.
  • Możliwość zwiedzania pięknych, różnorodnej nieco mrocznej krainy planety Argilus i poznania jej historii.
  • Dwa wymiary planety, lokacje w dwóch równoległych światach.
  • Prowadzenie Armi i Bogarda przekonując się czy plotki o maszynie „Pieść Nemezis” są prawdziwe czy wyssane z palca.
  •  Możliwość pokonywania przeszkody w różnej kolejności, aby akcja toczyła się płynnie.
  • Elektroniczny przewodnik, pomagający w trudnych sytuacjach.
 
Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery. Zadebiutować ma na Steam w wersji na PC - pełna polska wersja. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama