dodano: 2018-11-07 21:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kursk dzisiaj ma swoją premierę na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Kursk dzisiaj ma swoją premierę na komputerach osobistych!
16°
0

Kursk dzisiaj oficjalnie ukazał się na rynku umożliwiając graczom poznanie przygodówki dokumentacyjnej prezentującej wciąż tajemnicze wydarzenie. 
 
Prace nad grą trwały bardzo długo przez co kody recenzenckie trafiły późno do recenzentów, zatem na pierwsze recenzje trzeba będzie zaczekać. My również mamy możliwość obcowania z tym tytułem, zatem zapewne niebawem zaprezentujemy Wam nasze pierwsze wrażenia oraz recenzję. Tymczasem przypomnijmy czego się możemy spodziewać po tym tytule.
 
Otóż Kursk umożliwi nam wcielenie się w szpiega, który dostanie się na pokład okrętu nuklearnego K-141 Kursk, maszyny stanowiącej dowód siły rosyjskich sił wojskowych. W niewyjaśnionych okolicznościach doszło tam do tragedii, a w ramach tej przygodówki-dokumentalnej będziemy mogli ujrzeć opowieść o próbie zdobycia informacji o rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał". W trakcie tego zadania dochodzi do tragedii, której nikt nie mógł się spodziewać....
 
- Wierzymy, że nadszedł czas, aby opowiadać prawdziwe historie. W czasach, w których rywalizujemy o wolny czas konsumentów z całym przemysłem rozrywkowym, w tym z filmami i serialami telewizyjnymi, i kiedy ludzie mają mniejszą szansę na czytanie książek. To prawda, że gry stają się coraz bardziej złożone, oferując niesamowite wrażenia audiowizualne i pozwalając nam zagubić się w wirtualnym świecie, ale rzadko pomagają nam się rozwijać. Dlatego chcemy wyjść poza zamknięty świat gier wideo dla graczy, aby poszerzyli swoją wiedzę na temat historii lub świata rzeczywistego. Jesteśmy przekonani, że KURSK będzie bardzo atrakcyjnym tytułem dla każdego, kto szuka ambitnej i dojrzałej gry - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee S.A.
 
Kursk ma dzisiaj premierę na komputerach osobistych poprzez Steam. Debiut na innych platformach ma się odbyć w pierwszej połowie 2019 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):