dodano: 2017-06-23 18:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kursk studia Jujubee zaprezentowany na kilku screenach z nowej lokacji

Autor: agusia16
Kursk studia Jujubee zaprezentowany na kilku screenach z nowej lokacji
11°
1

Kursk, pierwsza gra dokumentalna, obrazująca w niezwykle realny sposób wydarzenia związane z tragedią jaka dotknęła załogę atomowego okrętu podwodnego K-144 Kursk, zaprezentowana na nowych zrzutach z ekranu.
 
Projekt rodzimego studia, o którym wspominaliśmy wam już choćby przy okazji Gamescom 2016, na którym twórcy zaprezentowali wersję demonstracyjną swojego najnowszego dzieła, to pierwsza w historii gier produkcja, która spróbuje udokumentować tę straszliwą tragedię, w której zginęło 118 marynarzy. Łącząc elementy przygodowe z survivalowymi i szpiegowskimi, twórcy zaprezentują rozgrywkę dla dorosłego gracza, który oczekuje po grze rozgrywkę nastawioną na fabułę. 
 
Kursk od Jujubee, to gra pierwszoosobowa, w której fabuła toczyć się będzie zarówno przez tragicznymi wydarzeniami, jak i po katastrofie.
 
Mroczny, nie stroniący od grozy klimat, potęgowany będzie przez niezwykłą ścieżkę dźwiękową, stworzoną przez wybitnego kompozytora Mikołaja Stroińskiego.
 
Kursk pojawi się na komputerach z systemem Windows i Mac, ale także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Pro i Xbox One.
 
Nowe screeny, które udostępniło studio Jujubee, prezentują kolejną lokację dostępną w grze. Poprzednio było to Moskwa, a teraz jest to garnizonowe miasto Widiajewo, miejsce, z którego okręt K-144 Kursk, wypłynął na swój ostatni rejs. 
 
Jak prezentują się kolejne zrzuty z ekranu z najnowszej produkcji studia Jujubee, o tym możecie przekonać się w naszej galerii. 
 
Strona internetowa
 
 

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-28 13:32:15

Jakoś mam wrażenie, że wzięli się za kontrowersyjny temat aby zrobić wokół swoich wypocin hałasu ale brak im talentu i możliwości. Powinni znaleźć sposób na siebie i swoje gry a nie szukać taniej sensacji wydając jak na to wygląda chłam.