dodano: 2018-06-08 18:00:01
PC

Lake Ridden, tajemnicza podróż z zagadkami - solucja, poradnik

Autor: agusia16
Lake Ridden, tajemnicza podróż z zagadkami - solucja, poradnik
2

Sposób przejścia Lake Ridden, narracyjnej, tajemniczej przygodowo - logicznej podróży stworzonej przez niezależne studio Midnight Hub zaprezentowany w naszym poradniku, który dostępny już na stronie.

Lake Ridden, to gra, która oferuje narracyjną opowieść, w której nie brakuje zagadek i łamigłówek, ukrytych pokoi i skrzynek do otwarcia. Na swojej drodze gracz natknie się także na wiele notatek i pamiętnikowych zapisków. Nie to gra ani zbyt łatwa, ani zbyt trudna, ale czynności do wykonania jest w niej sporo, od tych podstawowych niezbędnych do popchnięcia przygody do przodu, czy zakończenia historii Marie, ale i tych dodatkowych, dzięki którym podczas eksploracji kolejnych pomieszczeń odkrywamy zdjęcia, czyli growe znajdźki.

Lake Ridden - recenzja

Jeśli natkniecie się podczas rozgrywki na jakikolwiek problem z przejściem gry, to bardzo serdecznie polecam stworzony przeze mnie poradnik, solucję, w której oprócz opisowej formy, znajdziecie też mnóstwo screenów, obrazujących grę, miejsca i przedmioty i wiele innych. 

Lake Ridden - solucja, poradnik 


Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2018-06-08 22:10:57

Dziękuję Damian :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-08 21:57:20

Kolejna dobra robota z dobrym poradnikiem :).

Reklama