dodano: 2018-11-09 20:00:01
PC

Legendarny serwer już dostępny w znanym MMORPG!

Autor: Uszaak
Legendarny serwer już dostępny w znanym MMORPG!
13°
0

ani przygód Władcy Pierścieni mają dziś powód do świętowania. W The Lord of the Rings Online został udostępniony dla graczy serwer „Anon”. Chętni z całego świata mogą włączyć się do rozgrywki.

Anon wprowadza znaczące zmiany, które zapewnią sprawiedliwy start każdemu zainteresowanemu. Wiąże się to z tym, że transfer przedmiotów z innych serwerów nie jest możliwy. Na graczy czeka mnóstwo nowych przygód do przeżycia wspólnie z przyjaciółmi. Ponownie możemy zebrać paczkę starych znajomych, podążając ścieżką Frodo, Gandalfa czy Drużyny Pierścienia.

Jak twórcy wspominają, serwer będzie cechować rozwijająca się zawartość. Anon startuje wstępnie z zawartością dla 50 poziomu oraz niższych. Z czasem limit będzie podnoszony, odblokowując nową zawartość fabularną. Tym razem niektóre klasy zostaną udostępnione w późniejszych aktualizacjach, a do nich będą należeć Wysokie Elfy, Beomingowie, Opiekuni Run czy Strażnicy. Każde wcześniej wymienione ugrupowanie będzie grywalne. Należy również wspomnieć, że wszystkie poprawki błędów, ulepszenia rozgrywki oraz UX/UI, które implementowano do gry, zostaną zachowane.

Legendarny serwer oprócz nazwy różni się od zwykłego poziomem postaci, jaki na chwilę obecną możemy osiągnąć. Różnica znajduje się także w nowych historiach, które pojawią się na nowym serwerze, oferując dostęp do legendarnych przedmiotów.

Serwer jest dostępny tylko dla subskrybentów, do którego dostęp uzyskują subskrybenci VIP i Lifetime VIP. Nowe zawartości będą wprowadzane przez twórców w odstępie ok. czterech miesięcy.

Więcej informacji znajdzie na stronie lotro.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama