dodano: 2020-08-03 18:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Kolejna część przygód Larry'ego nadciąga. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zadebiutuje już w październiku

Kolejna część przygód Larry'ego nadciąga. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zadebiutuje już w październiku
22°
0

Kolejna część przygód Larry'ego nadciąga. Klasyczna przygodówka "wskaż i kliknij" Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zadebiutuje już w październiku.
 
Jeśli tęskniliście za "nowym, starym" Larry'm, ciekawi byliście jak dalej potoczyły się losy jego miłości do Faith w Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry, to mamy dla Was świetną wiadomość. Wydawca gry, studio Assemble Entertainment zaprezentowało dziś filmową zapowiedź nadciągającej kontynuacji przygód podrywacza przeniesionego z lat 80-tych ubiegłego wieku, wprost do XXI wieku. Premiera drugiej części gry stworzonej przez CrazyBunch, tym razem nosząca tytuł Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zadebiutuje już w październiku
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - szczegółowa solucja, poradnik
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry, której recenzję znajdziecie na stronie, swoją premierą zarówno na Steam, jak i GOG.com miała w listopadzie 2018 roku. Prawie dwa lata po premierze pierwszej części gry poznamy jej, mamy nadzieję, szczęśliwe zakończenie. W połowie października zadebiutuje bowiem Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice. Na razie niestety nie przewidziano polskiej wersji językowej. Mamy nadzieję, że takowa jednak będzie mieć miejsce. 
 
Podobnie jak pierwsza odsłona, tak i ta wykonana jest w rysunkowym stylu graficznym 2D, jest klasyczną przygodówką "wskaż i kliknij", wypełnioną humorem i dozą erotyki, typowej dla gier o podrywaczu, tym razem zakochanym, Larry'm Laffer'erze.  
 
Historia w grze  Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, rozgrywa się po wydarzeniach z części pierwszej. Tym razem zakochany na zabój Larry, ma nadzieję połączyć się węzłem małżeńskim z ukochaną Faith, który po raz kolejny znika. Tym razem wybranka jego serca trafia na urokliwe, ale i rozległe wyspy archipelagu Kalau'a. Larry opuszcza zatem Cancum, w którym utknął, jak myślał na dobre, i rusza w poszukiwaniu swojej ukochanej. Na miejscu pozna oczywiście wiele nowych kobiet, czekać go będzie jeszcze więcej cielesnych pokus, ale nie ulegnie, póki jego serce pała wielką miłością do uroczej, pięknej Faith. 
 
Nowa odsłona gry to oprócz tego co wymieniłam powyżej, także 50 przepięknych, niezwykle barwnych i wypełnionych przedmiotami lokacji położonych na wspomnianym archipelagu, ponad 40 nowych i starych postaci, znanych z Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry oraz wiele przeróżnych zagadek przedmiotowych i nie tylko, także takich bardziej pikantnych. 
 
Gra swoją premierę w wersji na komputery osobiste PC oraz Mac będzie mieć 15 października.  
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje