dodano: 2020-05-19 23:15:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated z datą premiery na Nintendo Switch! Debiut gry Walkabout Games i Atomic Wolf odbędzie się już niebawem!

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Liberated z datą premiery na Nintendo Switch! Debiut gry Walkabout Games i Atomic Wolf odbędzie się już niebawem!
15°
0

Liberated doczekało się nowego zwiastuna oraz ogłoszenia daty premiery wersji na Nintendo Switch, która osadzona została już na następny miesiąc.
 
Walkabout Games i Atomic Wolf oficjalnie ogłosiły, że już 2 czerwca gracze posiadający mobilną konsolę Nintendo Switch będą się mogli zapoznać z nadchodzącym, polskim tytułem w komiksowym stylu.
 
Mafia Trilogy oficjalnie zapowiedziana, grę w Polsce wyda Cenega Polska
 
Zgodnie z zapewnieniem, to właśnie na sprzęcie Wielkiego N będziemy mogli pobawić się w nietypowym tech-noir świecie, w którym zajmiemy się nietypową opowieścią, sporą dawką atrakcji, skradania się oraz puzzli i rozwiązywania zagadek.
 
W rzeczywistości zdominowanej przez korporacje, nie brakuje terroru oraz autorytaryzmu, wykorzystującego supernowoczesne i zaawansowane systemu inwigilacji i śledzenia.
 
Twórcy zdecydowali się bardzo mocno powiązać swój projekt w komiksowy styl, który w tym przypadku bazuje na czarobiałej stylistyce. To nie pierwsza tego typu propozycja z Polski bazująca na podobnym pomyśle, gdyż ostatnio swoją premierę zaliczyło także Fury Unleashed.
 
Liberated zadebiutuje najpierw na Nintendo Switch już 2 czerwca 2020 roku, natomiast wydanie na komputery osobiste ukaże się nieco później. Gra dostępna będzie z języku polskim.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama