dodano: 2019-03-14 09:50:02

Little Shopping - nauka przez zabawę z Nintendo Switch

Autor: OlciaK
Little Shopping - nauka przez zabawę z Nintendo Switch
0

Kolejna premiera gry na Nintendo Switch, tym razem dla najmłodszych fanów marki. Little Shopping uczy przez zabawę tak, by dzieci pokochały cyfry.
 
12 marca bieżącego roku nastąpiła premiera najświeższej gry na Nintendo Switch - Little Shopping. Jest to ciekawa pozycja ze względu na fakt, że odbiorcami mają być dzieci głównie w wieku przedszkolnym. Wydawcą jest Ultimate Games S.A., natomiast za samo stworzenie tego interesującego świata liczb odpowiada polska firma Baked Games. 
 
Gra pozwala w prosty i ciekawy sposób przedstawić przedszkolakom liczby, pomaga oswoić się z nimi oraz poznać podstawy liczenia. Jest to produkcja nastawiona na edukację. Wykorzystuję możliwość użycia ekranu dotykowego, dzięki czemu sterowanie ma być bardzo intuicyjne oraz zwyczajnie łatwe. Oprawa graficzna jest mówiąc najprościej ładna, przejrzysta i przyjazna dla dzieci.
 
Całość rozgrywki polega, jak sama nazwa wskazuje, na wirtualnych zakupach. Dostępne są tu 4 różne sklepy z bardzo zróżnicowanym asortymentem, a każdy z nich posiada bogatą oraz dostosowaną dla najmłodszych ofertę. Prostota gry sprawia, że maluchy odnajdują się w świecie robienia zakupów, a co za tym idzie w sferze liczb i wykonywania prostych działań. Gracze mają określoną listę zakupów, według której muszą działać. Należy wybrać odpowiedni sklep, zebrać produkty, a następnie wyłożyć je na ladę i zapłacić wirtualnymi pieniędzmi. Jest to świetna propozycja dla dzieci ciekawych świata, lubiących nowe doświadczenia i zabawę w sklep. Rodzice nabywając pociechom Little Shpopping mogą być pewni, że nauka będzie przebiegała w sposób przystępny, ale skuteczny.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama