dodano: 2019-03-24 17:40:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Przygodowa gra akcji Lost Ember z nowym zwiastunen i datą premiery

Autor: agusia16
Przygodowa gra akcji Lost Ember z nowym zwiastunen i datą premiery
12°
0

Przygodowa gra akcji Lost Ember niezależnego Mooneye Studios zadebiutowała z nowym zwiastunem. Gra otrzymała także oficjalną datę premiery.
 
O grze jako pierwszy wspominał Tamer, który opisał swoje wrażeń z gry podczas jej prezentacji na targach Poznań Game Arena 2016. Mogliście o tym niewątpliwie ciekawym tytule przeczytać także w tym wpisie.
 
Dziś możemy wraz z twórcami gry, Mooneye Studios zachęcić do obejrzenia nowego filmowego zwiastuna, a także przekazać dobrą wiadomość dla wszystkich wyczekujących tego tytułu. Lost Ember zadebiutuje 19 lipcu tego roku i oprócz premiery na PC, konsolach PlayStation 4, Pro i Xbox One oraz wirtualnej rzeczywistości, pojawi się także na konsolach Nintendo Switch.
 
Lost Ember to produkcja przygodowa, który przeplata rozgrywkę elementami akcji oraz czynnościami zręcznościowymi, rozgrywając się w świecie wilka, który zdominowany jest szybkością. Ten wyjątkowy zwierzak opanował niezwykłą umiejętność pozwalającą mu kontrolować i zmieniać się w przeróżne, napotkane po drodze zwierzęta. Razem z nim wędrujemy po niegdyś tętniącej życiem, a teraz już nie istniejącej cywilizacji, kultury Inrahsi, w której rozpacz i zdrada doprowadziła do jej upadku.
 
Grę można zamawiać w przedsprzedaży, na razie tylko w wersji na komputery osobiste PC na oficjalnej stronie gry. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną - zamów w przedsprzedaży
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):