dodano: 2019-01-09 21:35:02

Mad Catz rozpoczyna rok 2019 od zaprezentacji podkładki G.L.I.D.E.

Autor: AnoX
0
Mad Catz rozpoczyna rok 2019 od zaprezentacji podkładki G.L.I.D.E.
Mad Catz rozpoczyna rok 2019 od zaprezentowania gamingowych podkładek G.L.I.D.E. Jakie pojawią się modele i czego się możemy spodziewać?
 
Mad Catz oficjalnie w poniedziałek zaprezentowało zupełnie nowe podkładki G.L.I.D.E., które mają być dostępne w 4 rozmiarach: 14, 19, 21 i 38 cali. Wszystkie zostały zaprojektowane dla graczy i charakteryzują się wysokiej jakości materiałami.
 
Nowe propozycje doczekały się specjalnych wykończeń z silikonu, który ma odpowiednią gęstość i śliskość, dzięki czemu sprzęt będzie się spisywał bardzo dobrze także w przypadku częstego go transportowania. 
 
- Pod koniec ubiegłego roku z przyjemnością ogłosiliśmy sprzedaż naszego nowego R.A.T. Pierwszej myszy z nowej linii produktów firmy Mad Catz Global, i jesteśmy zachwyceni nową gamą podkładek G.L.I.D.E. - powiedziała Selena Chang, Dyrektor ds. Sprzedaży i Operacji w Mad Catz Global Limited. - Dążymy do zapewnienia pełnej gamy profesjonalnych urządzeń dla graczy komputerowych i jesteśmy pewni, że G.L.I.D.E. zostanie entuzjastycznie przyjęty przez społeczność. -

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):