dodano: 2019-01-09 23:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Metro Exodus z bardzo, bardzo ekskluzywną wersją Artyom Custom Edition

Autor: AnoX
Metro Exodus z bardzo, bardzo ekskluzywną wersją Artyom Custom Edition
14°
0

Artyom Custom Edition to zupełnie nowa, zapowiedziana dzisiaj wersja edycji kolekcjonerskie Metro Exodus, która dostępna jest w bardzo limitowanej ilości.
 
Deep Silver, deweloper 4A Games, autor książek z serii Metro Dmitrij Głuchowski oraz polski wydawca Metro Exodus - Wydawnictwo Techland, dzisiaj podały informacje o wyjątkowej edycji tytułu nazwanej Artyom Custom Edition. To niezwykle rzadkie wydanie gry - składające się z zaledwie dziesięciu egzemplarzy na cały świat! Wspomniana wersja NIE będzie możliwa do zakupienia, a otrzymają ją jedynie osoby, które wygrają w konkursach (m.in. na mediach społecznościowych).
 
Każdy egzemplarz Artyom Custom Edition będzie podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa - Dyrektora Kreatywnego i współzałożyciela 4A Games. 
 
Zestaw Artyom Custom Edition, spakowany w stalową skrzynię na amunicję, będzie zawierał:
 
  1. w pełni funkcjonalny zegarek Nixie
  2. maskę gazową z filtrem
  3. działającą latarkę Bullet, stworzoną z łuski prawdziwego naboju
  4. spartański nieśmiertelnik z wygrawerowanym imieniem otrzymującego zestaw
  5. skórzany pokrowiec na mapę oraz mapę podróży Aurorą z gry
  6. personalizowany certyfikat autentyczności podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa
 
Pierwsza z tych bezcennych edycji trafiła do studia 4A Games. A pozostałe dziewięć trafi do fanów, którzy okażą się najlepsi w nadchodzących konkursach, odbywających się na mediach społecznościowych i na stronie gry (linki poniżej).
 
W Polsce Metro Exodus będziemy mogli nabyć nie tylko w standardową edycję, ale także w limitowaną wersję Aurora (więcej informacji o zawartość tej edycji). Każda z poszczególnych platform posiada indywidualny dodatek:
 
  • cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC),
  • Metro 2033 Redux (Xbox One),
  • dynamiczny motyw dla konsoli (PlayStation 4).
 
- Każdy z elementów zestawu został stworzony ręcznie, by jak najwierniej oddać wygląd projektów stworzonych w studio 4A Games. Zegarek nie byłby tym samym, gdyby był zaledwie repliką, więc zdecydowaliśmy, że musi być normalnym, działającym zegarkiem ze wszystkimi funkcjami, których bohater używa w grze - mówi globalny brand manager marki Metro, Huw Beynon.
 
Metro Exodus ukaże się 15 lutego 2019 roku na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One w wersji kinowej (polskie napisy). 
  
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):